Pridať inzerát

Online Marketing Manager

ANDIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 400 EUR/mesiacNeobmedzené v závislosti od zručnosti a plnenia plánov a cieľov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Správa kampaní

· Práca s marketingovými platformami ako:
-Google Ads
-Google Analatics
-Facebook ads
-SEO
-PPC a ďalšie

· Webová analytika

· Tvorba a realizácia vizuálnej identity značky Beauty Expert a
Great Lengths v digitálnom priestore

· Vyhľadávanie mediálnych príležitostí a príprava riešení na mieru

· Vytváranie, správa a realizácia kampaní

· Reportovanie a plánovanie všetkých projektov

· Tvorba grafiky na podporu a rozvoj

· Vyžadujeme 100% sústredenie na zverené projekty.

· Práca pre stabilnú a dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť

· Motivačné ohodnotenie

· Darčekové poukazy

· Podpora vzdelávania v odbore

· Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie

· Služobný notebook a telefón, auto

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu do raja krásy a fantázie , ktorý dokáže prepojiť reálny svet s online svetom . Kolegu, ktorý dokáže spájať nespojiteľné a dokáže vytvoriť efektívne marketingové riešenia zamerané na výsledky.

Ak spĺňate požadované podmienky, neváhajte a pošlite nám životopis s fotkou a motivačný list na email: marketing@beautyexpert.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketingový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketingový manažér

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· Samostatnosť a flexibilita
· Organizačné schopnosti
· Komunikačné schopnosti
· Dôslednosť
· Kreativita

Spoločnosť Beauty Expert , pôsobí na trhu od roku 2001. Poskytuje kadernícke a kozmetické služby s profesionálnym prístupom, pod záštitou značky Schwarzkopf. V súčasnosti má v Košiciach tri kadernícke salóny.

Zároveň sa venuje bezpečnému predlžovaniu a zahusťovaniu vlasov pod značkou Great Lengths a ako jediná na tomto trhu poskytuje svojim klientom 100% záruku nepoškodenia vlasov. Vyznačujeme sa nenapodobiteľnou kvalitou vlasov a najširším vzorkovníkom odtieňov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrová 50
040 01 Košice