Pridať inzerát

Manipulačný pracovník/skladník

AMY-PLAST, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 8, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000EUR(brutto)+bonus 150EUR za dobre odvedenú prácu,splnenie noriem.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zber, separácia, lisovanie a spracovanie jednotlivých druhov odpadov a druhotných surovín
-obsluha pracovníkov s materiálom
- vedenie evidencie množstiev odpadov a druhotných surovín
- presun materiálu, nakládka a vykládka materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka (VZV)
- vykladanie a nakladanie materiálu na kamión
- uskladňovanie materiálu
- vedenie prevádzkového denníka VZV a lisovacieho zariadenia
-vedenie prevádzkového denníka zamestnancov
- vizuálna kontrola vstupného materiálu
-kontrola a evidencia skladu
- obsluhovanie lisovacieho zariadenia
- zabezpečenie plynulosti lisovania
- udržiavanie čistoty na pracovisku a v pridelených priestoroch, zber úletov
- pracovná doba: 7:00 - 15:30 hod.

-motivujúci systém finančného ohodnotenia
-možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky
- priateľský kolektív
- dlhodobá a stabilná práca

Ponúkame zamestnancom stabilnú prácu a dobré začlenenie do kolektívu.
Pracuje sa max. na 2smeny-prevažne iba na 1 smenu a víkendy sú voľné.
Viac informácií na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav-práca je vhodná pre ZŤP pracovníka, ak spĺňa naplnenie práce

Firma Amy-Plast,s.r.o. sa zaoberá separáciou odpadových plastov. Ponúkame zamestnancom stabilnú prácu, dobré pracovné ohodnotenie a začlenenie do kolektívu.
Pracuje sa max.na 2smeny-prevažne iba 1pracovnú smenu a víkendy sú voľné.Viac info na pracovnom osobnom pohovore. Tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veterná 44
917 01 Trnava