Pridať inzerát

Stavebný majster/dozor

AMV Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 € + variabilná zložka mzdy do výšky 20%
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a spolupráca pri príprave stavby
- Koordinovanie dodávok materiálu.
- Riadenie a vedenie realizačného tímu.
- Organizovanie a riadenie stavebných prác na stavbe.
- Realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
- Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu.
- Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov.

Dlhodobá práca na TPP v stabilnej spoločnosti
- Perspektíva osobného rastu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Organizačné schopnosti
Tímová práca
Samostatnosť
Minimálne ročná prax na obdobnej pozícii.
Maďarský jazyk - výhodou
Ochota cestovať.

Najväčší výrobca doplnkov pre kamenársky priemysel vo východnej Európe. Zaoberáme sa výrobou urnových systémov MODU - AL.
Systém MODU - AL, prináša nový pohľad na cintoríny a architektúru urnových hájov a urnových stien.
Spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa aj výrobou foriem a nástrojov, odlievaním, lisovaním, galvanizáciou, montážou a predajom náhrobných doplnkov v rámci EU.
Firma má vlastné obchodné zastúpenia v Českej republike a Maďarsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov