Pridať inzerát

Marketingový pracovník pre digitálnu komunikáciu

AMV Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka až do výšky 30% Finálna mzda je viazaná na praktické skúsenosti úspešného kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto by mal byť náš nový kolega/kolegyňa ?

Samostatná, slovom kreatívna osoba s analytickým myslením, silne orientovaná na výsledok s citom pre detail a novými nápadmi

Chceš vedieť čo bude náplňou tvojej práce?

- tvorba a spravovanie webu, grafické návrhy webovej stránky
- návrh dizajnu a technické riešenie web portálu
- manažovanie prevádzky webovej stránky
- spravovanie obsahu internetových aplikácii, administrácia web stránky
- implementácia, administrácia a rozvoj obsahovej, grafickej a používateľskej časti webovej stránky a sociálnych sietí
- vytváranie obsahu pre on-line promo - foto, video
- vytváranie textov pre online komunikácie a sociálne siete a médiá
- aktívne nastavenie a využitie sociálnych sietí
- príprava analýz, monitoring a vyhodnotenie sledovanosti stránok (web, sociálne siete) a pod.
- monitoring návštevnosti webovej stránky a navrhovanie inovácií

- možnosť sebarealizácie
- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Úroveň požadovaných jazykov je výhodou nie podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, web dizajn

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prax v IT sfére a web dizajne je výhodou
- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- analytické myslenie, flexibilita, zodpovednosť
- cieľavedomosť
- spoľahlivosť

Najväčší výrobca doplnkov pre kamenársky priemysel vo východnej Európe. Zaoberáme sa výrobou urnových systémov MODU - AL.
Systém MODU - AL, prináša nový pohľad na cintoríny a architektúru urnových hájov a urnových stien.
Spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa aj výrobou foriem a nástrojov, odlievaním, lisovaním, galvanizáciou, montážou a predajom náhrobných doplnkov v rámci EU.
Firma má vlastné obchodné zastúpenia v Českej republike a Maďarsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov