Operátor výroby povrchových úprav - práca v jednozmennej prevádzke vhodná pre muža

AMV Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900,- € brutto mzda + variabilná zložka až do výšky 15% v náväznosti na predošlé skúsenosti a praxe
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovisko povrchových úprav, stredisko Galvanovňa, hľadáme technicky aj manuálne zručného kolegu, ktorého hlavnými činnosťami bude:

- obsluha galvanickej linky povrchových úprav
- nastavenie parametrov galvanickej linky v súlade s technickými parametrami
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov a dielcov
- vizuálna kontrola

Práca je vhodná pre mužov
Obsluha VZV je výhodou

- Dlhodobá práca na TPP v stabilnej spoločnosti
- Perspektíva osobného rastu
- Odborné zaškolenie pod dohľadom skúsených kolegov
- Práca v jednozmennej prevádzke
- Stravovanie vo firemnej jedálni
- Firemné oblečenie

Práca je vhodná aj pre technicky zdatného absolventa so strojárskym vzdelaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- pozornosť
- vlastná iniciatíva je vítaná
- manuálna zručnosť
- tímová práca

Najväčší výrobca doplnkov pre kamenársky priemysel vo východnej Európe. Zaoberáme sa výrobou urnových systémov MODU - AL.
Systém MODU - AL, prináša nový pohľad na cintoríny a architektúru urnových hájov a urnových stien.
Spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa aj výrobou foriem a nástrojov, odlievaním, lisovaním, galvanizáciou, montážou a predajom náhrobných doplnkov v rámci EU.
Firma má vlastné obchodné zastúpenia v Českej republike a Maďarsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov