Špecialista pre naceňovanie . ( cenové ponuky v strojárstve).

AMT Servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pavlovičovo námestie 7, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacfix podľa preukázaných schopnosti + odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzuje, pripravuje a systémovo spracováva tendre a cenové dopyty,
- vypracováva cenové ponuky so zreteľom na požiadavky zákazníka
- komunikuje so zákazníkom na úrovni cenových ponúk ako aj na úrovni poskytovania informácií
- vypracováva cenníky a s tým spojené náležitosti
- navrhuje optimálne zákaznícke riešenia
- komunikuje so zákazníkmi a obchodníkmi počas prípravy ponuky
- spracováva návrhy na objednávky potrebné k cenovej ponuke
- zabezpečuje priebežnú aktualizáciu výrobnej kalkulácie zákazky, koordinuje činnosti v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky
- zodpovedá za dodržiavanie legislatívnych a interných noriem a smerníc
- zisťuje fixné a variabilné položky pre stanovovanie finálnej ceny
- finalizuje cenové ponuky
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Budú spresnené na pohovore ( finančné príspevky rôzneho druhu ako napr. na tretí pilier, na stravné lístky atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Hľadáme Vás!
ak ste osobou technického typu a baví vás takáto práca ktorou sekundárne pomáhate veľmi veľkému množstvu ľudí, môžete nás kontaktovať.

Ste odborník v strojárstve ?
Ponúkame perspektívnu prácu v prosperujúcej firme, ktorá patrí medzi najsilnejšie firmy vo svojom segmente na Slovensku.

Ak máte ambície a preukážete nám Vaše schopnosti, kariérny rast je vo Vašich rukách. Môžete patriť medzi 5% pracovníkov s najvyššími mzdami vo svojom obore.

Požadujeme:
- Vedieť čítať technickú dokumentáciu
- Technické a analytické myslenie,
- Vysoké pracovné nasadenie
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Komunikačné zručnosti, precíznosť a flexibilitu
- organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť a ochotu vzdelávať sa

Spoločnosť AMT Servis,s.r.o. je inžiniersko-obchodná firma so zameraním sa na meraciu a regulačnú techniku v oblasti priemyslu, vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení určených na montáž a testovanie. Je servisným strediskom firiem: DANFOSS, Siemens, SPIRAX SARCO, MJK

Sme oprávnení pre montáž určených meradiel pre studenú a horúcu vodu a ich komponenty a pre merače tepla ako aj pre montáž meračov pre kvapaliny iné ako voda. Rozhodujúce komponenty projektov sú dodávané od renomovaných firiem, ktoré zastupujeme na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov