Pridať inzerát

Učiteľka v MŠ

AMOSkids s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Padlých hrdinov, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 200 EUR/mesiacmzda sa odvíja od vzdelania a pracovného úväzku
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

celodenná edukatívna činnosť s deťmi vo veku od 2 do 6 rokov
rozvíjanie sebaobsluhy u detí
výchovno- vzdelávacie aktivity
znalosť anglického jazyka vítaná
dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť

Informácie o výberovom konaní

Možnosť brigádnickej činnosti aj v pobočke vo Vrakuni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferujeme :Stredná zdravotnícka škola, predškolská pedagogika, špeciálna pedagogika, pedagogika, uplne str.vzdelanie s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s deťmi je zábava, pre toho koho to baví....ale je to o neustálej činnosti, aktivite učiteľa...flexibilita, empatia, zodpovednosť, úsmev na tvári, samostatnosť a radosť z práce s deťmi

Amoskids - jasle a škôlka v Podunajských Biskupiciach.