Slévárenský Dělník - Mzda 37.000 Kč/měs. s ubytováním, Přerov

Amikov SK, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 35 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce ve směnném provozu
• vykonávání jednoduchých (pomocných) činností při odstraňování nálitků, vtoků a jiných výronku z odlitků
• odebírání odlitků z formovny, třídění dle materiálu
• příprava pece k tavbě
• oprava vyzdívky, příprava vsázka, zavážení, vedení tavby, podražení pece

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- ubytování zajištěno
- místo výkonu práce Přerov
- mzda 35 000 až 40.000 Kč/měsíc
- nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Globální dodavatele strojů, zařízení, kompletních technologických celků, náhradních dílů a služeb pro zpracování a úpravu nerostných surovin (rudných i nerudných), přírodního kameniva a recyklace, strojů pro hornictví, stavebnictví, energetiku, chemický průmysl, automatizaci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Nemusíte chodit na úřad práce, najdeme vám volná pracovní místa přímo ve vašem regionu. Široká nabídka práce a volná pracovní místa z celé České republiky, Slovenska. Fajn brigády, dohody o provedení práce i práce na plný úvazek. Najděte si vaši novou práci přímo za rohem ve vašem okolí. Napište nám a najdeme Vám vhodné zaměstnání.