Pridať inzerát

Operátor/ka výroby v automotiv -mzda 985 Eur/mes. - Holíč

Amikov SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lesná, Holíč
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 789 - 985 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opracovávanie kožených a koženkových interiérových komponentov pre automobily,
- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu,
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby.

dochádzkový bonus
prémie na základe zručnosti, kvality
navýšenie mzdy po zaučení
stravné 3,83 EUR/deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť E bola založená v roku 2000. Sídlime v meste Holíč a našim mottom je spojením slov "Technika a koža", a to Preto, že naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkový pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Adresa spoločnosti

Andreja Hlinku 3786/40
91701 Trnava