Pridať inzerát

Elektrotechnik Automatizér

AME Automation spol. s r.o.

  • Miesto práce: Volkswagen Slovakia, Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 12 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihned'
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž káblových trás, ťahanie káblov, zapájanie konektorov podľa schémy (eplan, see electrical, xelec), pripájanie IM rady ET200, ET200s, ET200PRO, Scalance atd'.. Ponúkame prácu aj v zahraničí, hodinové sadzby sú samozrejme individuálne.

Práce najmä počas pracovných dní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik, Elektromechanik, Mechatronik

Flexibilita, schopnosť pracovať samostatne, vlastné náradie výhodou

AME Inžiniering je poprednou spoločnosťou v oblasti riadenia a automatizácie. Poskytujeme profesionálne a špecializované služby v oblastiach automatizovaného priemyslu, elektroinštalácie, prístrojového vybavenia, školenia, outsourcingu pracovných síl.