Pridať inzerát

Práca v AMC tvoj coffeeshop

AMC tvoj coffeeshop - Milan Zamiška

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ing. Straku 9003, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacTvoj strop zárobku v AMC neexistuje. Navýšenie platových podmienok bude prebrané na osobnom pohovore. (prémie - viacero úrovní, percenta z obratu, platové ohodnotenie podľa pozície)
  • Termín nástupu: dohodou (ASAP)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a predaj kávy a iných nealko nápojov v perfektnom tíme vždy skvelo naladených ľudí. Jednoducho, práca kde budeš chcieť tráviť aj svoj voľný čas.
Baristický kurz NIE JE potrebný, všetko ťa naučíme :)

- koncoročný bonus
- skvelé teambuildingy
- platené pauzy, ktoré máš vždy, keď ich máš mať
- raňajky pre začínajúcu rannú zmenu
- celoročné parkovné v celom meste SNV
- bonusy priebežne počas roka, nefinančného charakteru
... a stále vymýšľame ďalšie :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Dobré komunikačné schopnosti, stále dobre naladený/á so schopnosťou rýchlej adaptácie na zmeny.

Sme coffeeshop, ktorý miluje pripravovať kávu mestu, ktoré kávu miluje :)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci