Pridať inzerát

Asistent/asistentka konateľa + marketing

AMBROPEK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacvýška platu v závislosti od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: 15.2.- 1.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna podpora konateľa spoločnosti (príprava podkladov, prezentácií, ...)
- podpora zahraničných sales managerov v maďarskom a anglickom jazyku (príprava podkladov, prezentácií, reklamných materiálov...)
- Vykonávanie drobných prekladov – HU, SK, EN
- vítanie návštevníkov, organizácia stretnutí;
- komplexná organizácia firemných eventov, zabezpečenie darčekov pre zamestnancov a partnerov
- Komunikácia s externou firmou realizujúcou komunikáciu na sociálnych sieťach, príprava podkladov, kontrola príspevkov a priebehu práce
- Komunikácia s grafikom
- Príprava propagačných materiálov – podklady, text, fotky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, sociálne média

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- 1-2 roky skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii
- anglický a maďarský jazyk
- MS Office - aktívny užívateľ
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť

AMBROPEK, spol. s r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe pekárenských výrobkov. Produkty sú distribuované do okolitých krajín, akými sú Poľsko, Česko, Maďarsko, Srbsko, Chorvátsko, atď. Na Slovensku si naše výrobky viete zakúpiť v obchodoch Billa, Tesco a Kaufland.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ambropek spol. s.r.o.
Malodvornícka cesta 6566
929 01 Dunajská Streda