Pridať inzerát

Stavebný dozor - inžinierske stavby

Amberg Engineering Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, funkčné príplatky, odmeny v závislosti od skúseností a na základe dosahovaných výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosť stavebno-technického dozoru so zameraním na inžinierske stavby - mosty, cesty. Riadenie a organizácia stavby od začiatku realizácie po odovzdanie diela, kontrola zhotoviteľa podľa projektovej dokumentácie, Zmluvy o dielo a súťažných podkladov. Komunikácia s investorom, kontrola kvality vykonanej práce, príprava podkladov k fakturácii, spracovanie údajov a hodnotiacich správ, vedenie porád, účasť na rokovaniach, kontrolných dňoch stavby, riešenie reklamácií.

- zázemie a podpora stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti s modernými
technológiami a zahraničnou spoluúčasťou
- dobrá atmosféra, tímová spolupráca a podpora najvyššieho vedenia,
- participácia na veľmi zaujímavých projektoch na Slovensku i v zahraničí
- rôzne nadštandardné benefity vrátane teambuildingových športových aktivít, jazykové
a odborné kurzy
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho osobnostného, odborného aj
kariérneho rastu vrátane platového ohodnotenia (workshopy, konferencie, možnosť
autorizácie v SKSI)
- môžete sa stať kľúčovým členom tímu
- skupinové úrazové poistenie s celosvetovým krytím na 24 hod. denne, 365 dní v roku, aj
pre prípad ťažkej choroby
- multisport karta

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky v zmysle popisu pozície. Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí budú pozvaní na ústny pohovor. Hľadáme stavebných dozorov so zameraním na inžinierske stavby (cesty, mosty, tunely).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcie a dopravné stavby / Nosné konštrukcie pozemných stavieb, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný dozor

Počet rokov praxe

3

Vysokoškolské, prípadne stredoškolské technické vzdelanie, požadovaná odborná prax min. 3 roky na pozícii stavebný dozor, osvedčenie stavebného dozoru pre inžinierske stavby (cesty, mosty, tunely). Riadiace a organizačné schopnosti, dôslednosť, predcíznosť, komunikatívnosť, dochvíľnosť, flexibilita, zodpovednosť.

Švajčiarsko-slovenská spoločnosť Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už vyše 19 rokov. Postupne s rastúcimi požiadavkami na projektové kapacity sa spoločnosť rozrástla na dnešných 70 interných zamestnancov pracujúcich nielen v hlavnom sídle spoločnosti v Bratislave, na pracoviskách v Žiline, v Banskej Bystrici, v Košiciach, ale aj na mnohých stavbách po celom Slovensku. Je zameraná na projektovanie, inžiniersku činnosť a dozorovanie dopravných, pozemných, podzemných a vodohospodárskych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt