Pracovník logistického centra (Sereď). Zarobte si viac než 1169 € mesačne v hrubom!

Amazon

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,8 EUR/hod.+ až 20 % bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, v ktorej si vás budú ceniť? Príďte pracovať k nám do Amazonu, najväčšieho online obchodu na svete. Ponúkame vám nadštandardnú nástupnú mzdu a tiež vás budeme rozmaznávať mnohými benefitmi.

Ako bude vyzerať váš deň?
S použitím najmodernejších technológií budete rozhodovať o ďalšom osude zásielok, ktoré nám prišli späť.
A pre začiatok dostanete tiež kolegu, ktorý vám všetko ochotne ukáže a vysvetlí.

Čo za to dostanete?
5,80 €/h v hrubom + až 20 % mesačný bonus
3 dni voľna v týždni
Trojchodové obedové menu za 1 €
Zľavy na nákup v Amazone
Možnosť využívať zvozovú dopravu len za 24 € mesačne
A mnoho ďalších benefitov

Čo čakáme od vás?
Zodpovednosť
Ochotu pracovať na zmeny
Schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
Zvládať základnú prácu s PC
Spôsobilosť na prácu s bremenami
Schopnosť vykonávať prácu v stoji

Pracovná pozícia je vhodná aj ako dlhodobá brigáda.

Kde nás nájdete?
V roku 2017 jsme otvorili na Slovensku reverzné centrum logistiky v Seredi.

• mesačný bonus vo výške 20% za splnenia podmienok (napr. dochádzka)
• ročná odmena vo výške 8,5% za splnenia podmienok
• zvýhodnené stravovanie, 3-chodové menu za 1€
• zvozová doprava za zvýhodnenú cenu 24€ / mesiac
• odmeňovací program SWAG
• platené voľno nad rámec zákonníka práce na určené prípady
• zľavy u vybraných obchodných partnerov
• zamestnanecký asistenčný program

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vek najmenej 18 rokov
- ochota a schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
- schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
- pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
- hľadanie nových a inovatívnych riešení
- základná znalosť práce s PC
- schopnosť manipulovať až s 15-kilogramovými predmetmi len s primeraným úsilím
- súčasťou práce je práca v stoji počas celej zmeny s prestávkami v práci

Okrem veľmi dobrých platových podmienok kladie Amazon na prvé miesto vašu bezpečnosť a pracovný komfort. Budete pracovať v jedinečnom prostredí a využívať výhody prvotriednych školení poskytovaných spoločnosťou Amazon. A navyše, náš inovatívny zmenový systém zaručuje, že sa vždy nájde zmenový rozvrh, ktorý vám bude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

Amazon
Amazonská 4753/1
926 01 Sereď

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis