Pridať inzerát

Staffing & Mass Hiring Project Manager

Alza.sk s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacMzdové podmienky (brutto) - od 3000€ - podľa seniority a skúseností, ktoré vieš preukázať v praxi
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Alza sa neustále rozrastá, preto hľadáme človeka, ktorý sa nebojí zodpovednosti v rámci kompletného zabezpečenia agentúrneho zamestnávania pre celú spoločnosť naprieč krajinami, aktuálne pre ČR a SR, následne projekty aj v širšom rámci EU.

Pri tejto pracovnej pozícií pôjde hlavne o: strategické riadenie a spoluprácu s personálnymi agentúrami, riadenie ich výkonu a kvality poskytovania služieb - prostredníctvom výberového konania najvhodnejších partnerov, definícia požiadaviek a potrieb, následné vyjednávanie podmienok a udržanie spolupráce v požadovanej kvalite s ohľadom na vývoj a stratégiu trhu práce a spoločnosti. Samozrejmosťou je reporting, následná analýza dát a vhodné aplikovanie do firmy skrze ukazovatele SLA, KPI´s.

*Spolupráca a riadenie náborových agentúr, správa zmlúv v súlade s právnymi a obchodnými požiadavkami.
*Proaktívne vyhľadávanie nových príležitostí a zazmluvnenie nových subjektov.
*Udržiavanie a budovanie vzťahov s partnermi.
*Vytváranie stratégií v nadväznosti na aktuálne situácie na trhu práce a návrh vhodných opatrení pre vylepšenie a automatizáciu, ktorá podporuje rast a vývoj podnikania.
*Controlling personálneho riadenia, inovácie a udržatelnosť personálnych procesov.
*Reporting doterajších výsledkov, spolupráca s ostatnými oddeleniami za účelom analýzy historických dát a následné prognózovanie.
*Riadenie a optimalizácia pracovných síl, neustále hľadanie nových možností a príležitostí k inovácií pracovných síl.
*Analýza súčasného stavu a implementácie a strategických scenárov v personálnej oblasti v súlade s právnymi a obchodnými podmienkami.

* dostaneš možnosť ovplyvniť si výplatu podľa tvojho osobného výkonu a šikovnosti. Znamená to, že ten, ktorý sa fláka nedostane toľko ako ty, ktorý pracuješ.
* dovedieš si kamoša alebo známeho do firmy a dostaneš odmenu minimálne 180€ a viac, ak u nás uspeje počas skúšobnej doby. Za kvartál v priemere vyplatíme 2 600 € našim zamestnancom naprieč celou alzou
* dáme Ti zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky naše produkty v ponuke.
* príspevok na dopravu v hodnote 3 € za zmenu - od 45€/mesačne
* ŠÉFA, ktorý ti bude vždy oporou - ako profesnou, tak ľudskou
* máš istotu neustále rastúcej firmy a príležitosť učiť sa od najlepších – nie nadarmo sme jednotkou na trhu
* k tomu všetkému ešte MultiSport karta pre tvoje zdravé telo a ducha
* ponúkame ti finančný príspevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Managemant, Human Resources

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Human Resources

Počet rokov praxe

3

*Preukázateľné znalosti v bussines developmentu.
*Znalosť v prostredí náborových agentúr, spolupráca s nimi, tvorba stratégií SLAs, nastavenie KPIs.
*Excelentné komunikačné zručnosti a skúsenosti s vyjednávaním zmluvných podmienok.
*Angličtina slovom aj písmom na úrovni B2/C1 tzn. nebojíš sa plynulo komunikovať v anglickom jazyku cez telefón, osobne aj prostredníctvom e-mailu.
*Dokážeš analyzovať, získať a interpretovať dáta a výstupy použiť pre rast firmy.
*Si schopný určiť si priority, delegovať úlohy a riadiť projekty.
*Baví Ťa dynamické a rýchlo sa meniace pracovné prostredie – máš pozitívny prístup ku zmenám a fandíš technologiám.
*Nechýba Ti základná znalosť IT a nástrojov pre projektové riadenie, alebo sa ju rýchlo dokážeš doučiť?

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho tímu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).