Pridať inzerát

Dátový analytik pre riadenie skladových zásob

Alza.sk s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 - 3 460 EUR/mesiacgarantovaná zložka mzdy je 2 700€/brutto + kvartálna odmena 0 - 2300 € závislá od plnenia cieľov a úloh. Veríme, že to bude vždy minimálne na 100% ako všetci naši kolegovia :)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za našu hlavnú misiu považujeme rýchlosť a kvalitu dodávky zákazníkovi. Náš ultimátny cieľ je priblížiť sa objednaniu myšlienkou a doručenie teleportom.
Jedným z kľúčov, ako to dosiahneme je to, že máme tovar v správny čas na správnom mieste.

Čo Vás v skratke čaká v roli Dátového analytika riadenia zásob?
*Analyzovanie súčasného stavu rozmiestnenia našich zásob v logistickej sieti a návrh úprav
*Vyhodnocovanie nákladovosti a efektivity spojenej s distribúciou zásob v našich logistických centrách
*Definovanie správneho rozloženia zásob tak, aby sa minimalizovala dodacia lehota a náklady na dopravu
*Rozpor požiadaviek na rozloženie skladových zásob podľa cieľov stanovených manažmentom logistiky
*Spoločná koordinácia zmien a úprav v procesoch spolu s našimi internými vývojármi, spolupráca s procesným a projektovým oddelením

Prečo by Vás táto pozícia mala osloviť? Prečo Vás bude táto práca baviť?:
*Pretože budeš mať možnosť pochopiť a na vlastnú kožu spoznať, čo nás robí jedničkou na trhu a čo môže za náš raketový rast.
*Pretože počúvame skúsených a veľmi rýchlo implementujeme ich rady.
*Pretože dokážeme oceniť pracovitých a umožňujeme im, aby kariérne rástli.
*Pretože máš u nás možnosť priamo ovplyvňovať, čo sa okolo teba bude diať a nestrácať čas a energiu.
*Pretože nás baví logistika a vnímame ju ako jeden z kľúčových nástrojov, ako upevňovať a budovať našu pozíciu na európskom trhu.
*Pretože u nás panuje sloboda prejavu, všetci sme si navzájom "parťákmi" a podporujeme sa.
*Pretože absolvujete intenzívne interné školenie, riadnu adaptáciu a môžete sa pravidelne vzdelávať aj v iných oblastiach.

*mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu resp. originálne nápady
*možnosť osobného rastu, kariérneho postupu a vzdelávania
*odmena za odporučenie zamestnanca od 180 EUR
*stravné lístky v hodnote 4 EUR/ks
*zamestnanecké zľavy na nákup tovaru v našej spoločnosti
*moderné pracovné prostredie v logistickom centre
*zľava na paušály u telekomunikačného operátora

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, logistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Power Pivot - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Viete spracovávať väčší objedm dát a pracovať v databázach (relačné databázy a dátové kocky).
*Máte Excel v malíčku a pojmy ako MS Query, PowerPivot, Pivot tables, Vlookup, Hlookup vám nie sú cudzie.
*Matematická štatistika a kvantitatívne myslenie vám nerobí problém.
*Viete po anglicky.
*Máte dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti, dokážete spolupracovať v dynamickom tíme.

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho tímu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava