Pridať inzerát

Manažér distribuovaného Call centra

Alza.sk s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda fix: 1 600€ / mesiac Variabilná zložka mzdy: 1 000€ / kvartál.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra, ktorý má biznis pod kožou, viedol veľké tímy a vie, že k úspechu vedie tvrdá práca. Si to ty?

Čaká ťa riadenie 3 distribuovaných call centier na predajniach v Brne, Karlových Varoch a Košiciach. Príď a tvor Alzu s nami.

Čo budeš mať v skratke na starosti?
• Každé tvoje call centrum bude obratovo, personálne a prevádzkovo na jednotku. Dokážeš si poradiť, postrážiť čísla a včas povedať, keby niečo nefungovalo podľa plánu.
• Budeš riadiť 50 ľudí a zároveň sa plne podieľať na ich rozvoji a vzdelávaní - budeš riadiť ako líniových zamestnancov, tak ich teamleaderov.
• Príprava targetov na kvartálnej báze, ich pravidelná kontrola a aktualizácia. Tvoje ciele = ciele celej Alzy.
• Budeš projektovo posúvať celú tému predaja služieb po telefóne v tomto predajnom kanáli.
• Čaká na teba premyslená adaptácie, kde si sám vyskúšaš všetky jednotlivé pozície. Musíš poznať to, čo robí tvoj tím, aby si bol kvalitný manažér.
• 2 z 3 tímov budeš riadiť dištančne cez jednotlivých teamleaderov. To, ako často budeš na jednotlivé predajne cestovať, záleží čisto na tebe.

Prečo ťa to bude baviť? A na čo všetko by si si mal/a odpovedať ÁNO?
• Chceš sa za krátku dobu vyhupnúť medzi ľudí, ktorí vedú celú Alzu?
• Dokážeš nastaviť KPIs svojim podriadeným a podriadeným ich podriadených, tak aby boli SMART a aby tí pomáhali plniť tvoje ciele?
• Si manažér s veľkým M - máš skúsenosti s riadením väčších tímov call centra či retailových predajní?
• Zvládneš kooperáciu s HR v rámci náboru, adaptácie, rozvoja, riadenia výkonu, odmeňovanie a to všetko v súlade so zákonníkom práce?
• Máš skvelé logické a analytické uvažovanie?
• Excel máš v malíčku.
• V krízových situáciách vieš, čo robiť a tvoji ľudia si z teba môžu vziať príklad?

A čo ti za perfektne odvedenú prácu ponúkame?
• Príležitosť učiť sa od najlepších - nie nadarmo sme jednotkou na trhu a top 2 v rebríčku CZECH TOP 100 2018.
• TÍM, na ktorý sa kedykoľvek môžeš obrátiť a ŠÉFA, ktorý ti bude vždy oporou - ako pracovnou, tak ľudskou.
• Šancu realizovať tvoje nápady - hľadáme v našich tímoch borca mesiaca, kvartálu či inovátorov.
• Zamestnanecké zľavy na všetky naše ponúkané produkty.
• Multisport kartu.
• Interné vzdelávanie a školenie.
• Notebook a telefón.

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Bottova 6654/7, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava