Pridať inzerát

Content Localization Coordinator HU

Alza.sk s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Praha, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 154 - 1 960 EUR/mesiacGarantovaná mzda je 1 154 EUR/mesiac fix brutto + kvartálne odmeny 0 - 806 EUR/brutto (pri 100%-tnom plnení, odmena sa ale s plnením cieľa násobí, a teda nemá strop). U kvartálnej odmeny závisí, ako budeš spĺňať nastavené ciele. Kolegom, ktorí u nás pracujú sa darí ciele plniť na viac ako 100 %, veríme preto, že aj tebe :)
  • Termín nástupu: dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš prekladateľský tím sa stará o pútavý a správne preložený obsah Alza webov pre Slovensko, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko a ďalšie európske krajiny. Našou úlohou je, aby si naši zákazníci v zahraničí dokázali vybrať a objednať rovnako rýchlo a pohodlne ako zákazníci u nás. Každý mesiac preto preložíme tisícky produktových popisov, stovky kategórií, parametrov a desiatky článkov, či ďalších textov. Sme si ale vedomí, že nestačí len prekladať, ale že v každej zemi je nutné obsah čiastočne prispôsobiť miestnym zvyklostiam a trendom. Neboj, s touto agendou nám pomáhajú desiatky externistov
s #mothertongue. Aktuálne hľadáme pre správu Alza.hu nového kolegu/kolegynku, ktorý/á sa neutopí v hromade zadaných úloh, dokáže riadiť a motivovať tím externých prekladateľov a súčasne sa s kritickým okom pozrie na zabehnuté procesy a pravidlá a príde s návrhmi, ako čo najrýchlejšie a najefektívnejšie posunúť zverené weby o pár levelov vyššie #levelup . Trúfaš si ? :)

Ako sme si Ťa vysnívali ?
* Maďarčinu ovládaš ľavou zadnou a vieš, že používanie„árú“ × „áru“ má nejaký dôvod
* Dokážeš sa dorozumieť v angličtine, rozumieš zároveň aj česky alebo slovensky
* Baví Ťa práca s textami – písanie, korektúry a všetko s tým spojené
* Delegovanie, koordinácia a time management nie sú pre Teba cudzie
* Keď započuješ MS Office, nezľakneš sa, protože s ním dokážeš pracovať
* Vieš, že zmena je život, a preto zmeny vítaš s otvorenou náručou

Významné plus získaš keď ...
* už si viedol/la tím a fungovalo to
* Ťa baví e-commerce a máš obchodné myslenie
* ovládaš SK/CZ na komunikatívnej úrovni
* máš povedomie o tom, čo je SEO a poznáš jeho základy #keywords
* HTML/CSS nie je pre Teba španielska dedina
* máš skúsenosti so správou e-shopu a s prácou v CSM

Ako by vyzerala Tvoja náplň práce ?
* Budeš zodpovedať za rýchle a bezchybné preklady produktových a ďalších textov na webe
* Do vienka dostaneš zavedený tím externých prekladateľov, ktorých si budeš samostatne riadiť
* Zároveň budeš komunikovať naprieč celou spoločnosťou v súvislosti s prekladmi ďalších textov pre jednotlivé oddelenia
* V spolupráci so SEO špecialistami budeš pracovať na obsahovej optimalizácií webu pre vyhľadávače
* Budeš sa podielať na úpravách a rozvoji administračného systému pre preklady. Pokiaľ prídeš s vlastným projektom, dostaneš šancu si ho celý odriadiť
* Medzi tvoje ďalšie úlohy bude patriť správa kategórií, parametrov, a článkov na webe

* Môžeš sa priamo podielať na rozvoji e-shopu umiestneného na 2. mieste v Ország Boltja 2018
* Firemná kultúra je absolútne neformálna, naviac, vždy si vypočujeme Tvoj názor a nové nápady sú viac než vítané
* Sme síce veľká firma, ale rozhodne nie korporát, na procesy si nepotrpíme
* Máme prepracovaný interný systém vzdelávania, ale zároveň podporujeme aj externé kurzy, pretože mať rozhlad a nestagnovať je dôležité
* Spoznáš mnoho inšpiratívnych a nadšených ľudí, ktorých stretneš aj po práci
* Možnosť kariérne rásť tu nie je otázkou rokov, ale ide to oveľa rýchlejšie
* Máme kancelárie so živými stromami, stolným fotbalom, soľnou jaskyňou, fitkom, veľa z nás jazdí na gyroboarde a meetingy prebiehajú hlavne v kaviarni :)
* Samozrejmosťou sú aj ďalšie benefity ako zamestnanecké zľavy, jazykové kurzy, či karta MultiSport

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Bottova 6654/7, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava