Pre kolegov v Budapešti hľadáme nového člena našej Alza rodiny na pozícii Projektový špecialista

Alza.sk s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 470 EUR/mesiac+ 2550 EUR variabilná zložka
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

***Ak máš skúsenosti s akvizíciami & nehnuteľnosťami, dokážeš vyjednať tú najlepšiu nájomnú cenu a zrealizuješ projekt od „A do Z“ aj s finalizáciou zmluvy, si náš človek***

Za čo budeš zodpovedný?

*Vyhľadávanie nových priestorov, vyjednávanie tých najlepších podmienok s novými partnermi, príprava zmlúv, realizácia projektov a kontrola pracovných procesov.
*Budeš spolupracovať s ostanými členmi oddelenia expanzie a taktiež zamestnancami iných oddelení.

Čo od teba očakávame a čo bude tvojou pracovnou náplňou?

*Slovenský a maďarský jazyk na úrovni materinského jazyka
*Každodenné používanie anglického jazyka v súvislosti s pracovnou náplňou
*Aktívne vyhľadávať nové lokality, priestory pre predajne, showroomy, Alzaboxy a ďalšie akvizície
*Koordinovať otvorenie/relokáciu AlzaBoxov a predajní od zadania až po realizáciu, vrátane neustáleho zlepšovania ich umiestnenia
*Jednať s vlastníkmi a prenajímateľmi nehnuteľností, stavbármi, právnikmi, úradmi
*Komunikovať s developermi a majiteľmi o chystaných projektoch
*Spracovávať prvotné revízie zmlúv, orientovať sa v PD
*Pohybovať sa v teréne a hľadať tie najlepšie príležitosti (po stránke zákazníckej, praktickej, technickej)
*Spracovávať pravidelný reporting o výsledkoch tvojej aktivity

Reaguj zaslaním CV aj so sprievodným listom, ak:

1) máš skúsenosti s akvizíciami komerčných plôch
2) vieš, čo je rent free indexácia, LV z KN SWOT máš v malíčku
3) zvládneš rozloženie pracovného času terén vs. office v Budapešti, a približne raz mesačne absolvuješ služobku za kolegami do Prahy

*získaš skvelých kolegov, ktorí budú súčasťou tvojho tímu
*budeš mať možnosť ovplyvniť svoju výplatu podľa tvojich výkonov a šikovnosti
*transparentnosť je u nás samozrejmosťou
*na začiatku Ti zabezpečíme kvalitný adaptačný proces na našej materskej pobočke v Prahe
*získaš zamestnanecké benefity odo dňa nástupu (zľavy na produkty, úhrada cestovného do Budapešti a domov, jazykový kurz, interné školenia a firemné grilovačky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*3 roky skúseností v oblasti realít (alebo ideálne expanzie)
*orientuješ sa dobre v Budapešti, poznáš mesto
* si dravý – aj keď Ti majiteľ nehnuteľnosti zavrie dvere pred nosom, vrátiš sa oknom :)
*Multitasking

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava