Pridať inzerát

Čašníčka - letná brigáda Mondieu

Alweg, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.Hodinová mzda sa uvádza netto a závisí od dohody a skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mondieu Starý Smokovec hľadá čašníka alebo čašníčku, ktorému nechýba nadšenie a stal by sa rád súčasťou Mondieu tímu. Hľadáme predovšetkým výpomoc počas letných prádznin a septembra, ktorá by posilnila náš tím.
Náplň práce:
- Príprava nápojov pre našich zákazníkov
- Príjmanie objednávok
- Obsluha zákazníkov
- Výdaj jedla
- Sledovanie nových trendov a obohacovať tak nie len seba ale aj nás
Prax nutná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Osviežte si deň a vychutnajte každú chvíľku. V Mondieu vás čaká moderná gastronómia. Rozmaznajte svoje chuťové poháriky chutnými jedlami aj nápojmi pripravenými každý deň z čerstvých surovín. Príďte ku nám na raňajky. Oddýchnite si pri šálke voňavej kávy, čaju, horúcej čokolády alebo načerpajte energiu pri sviežej limonáde či smoothie. Stretnite sa s priateľmi pri pohári skvelého vína alebo koktejlu, užite si príjemné chvíle pri lahodných a zdravých jedlách, ktoré pripravujeme aj pre vegetariánov či vegánov a oslaďte si život delikátnymi dezertami, koláčikmi, palacinkami a ďalšími neskutočnými dobrotami. Mondieu. All you eat is love.