Pridať inzerát

Inžinier kvality

ALUTECH Slowakei s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chocholná - Velčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvoreného výrobného závodu v Chocholnej pri Trenčíne hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za kontrolnú dokumentáciu (checklists)
- meranie výrobkov podľa technologickej dokumentácie
- riešenie problémov súvisiacich s kvalitou vo výrobe
- zaškoľovanie výrobných pracovníkov po reklamácii
- koordinácia pozastavených hotových výrobkov
- stanovenie nápravných opatrení na zamedzenie chyby
- koordinácia a vykonávanie externej a internej kalibrácie
- objednávanie nových meradiel
- komunikácia s dodávateľmi a internými pracovníkmi
- posudzovanie (8D)- reportov dodávateľov
- koordinovanie a kontrola vyriešených reklamácií od dodávateľov

- 13.plat - vyplácaný vo výške 100%
- odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa,
- bezplatné jazykové vzdelávanie (kurz anglického a nemeckého jazyka na pracovisku)
- športový deň takisto pre manželov/manželky + deti,
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
- príspevok na stravovanie,
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,
- pružná pracovná doba, v piatky sa pracuje len do 12tej:-)

- Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše odborné znalosti a dosiahnuté skúsenosti

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu v slovenskom, NEMECKOM jazyku a/alebo ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.
Pohovor bude vedený v NEMECKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU, preto je jeho aktívne ovládanie nevyhnutnou podmienkou.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, strojárstvo

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax vo výrobnej spoločnosti ako inžinier kvality (ideálne automotive) minimálne 3 roky
- aktívna znalosť nemeckého jazyka (preferovaný), prípadne anglického jazyka a to vrátane technickej slovnej zásoby
- dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- aktívny, samostatný prístup, schopnosť koordinovať viacero rozbehnutých úloh a projektov a stanoviť si priority
- certifikát Interný auditor ISO 9001 výhodou
- vzdelanie technického smeru
- Kurzy, školenia v oblasti kvality alebo iné porovnateľné vzdelanie
- Samostatnosť s používaním nástrojov kvality a s komunikáciou s medzinárodnými dodávateľmi
- Čítanie technickej dokumentácie nutnosťou
- Tímovosť
- Schopnosť pracovať pod stresom

ALUTECH Slowakei s.r.o. bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 4244/64
018 41 Dubnica nad Váhom