Pridať inzerát

Obchodný zástupca

Alu Mall s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacfixná zákl.mzda + variabilná časť
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravovanie stálej databázy klientov a vyhľadávanie novej obchodnej agendy, komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií, zákazníckych podnetov, prieskum trhu, marketingová činnosť, vytváranie cenových ponúk a prezentácia produktov

mobilný tel. + notebook, služ.vozidlo po skúšobnej dobe /1-2 mesiace/

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ostatným ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikačné a prezentačné zručnosti
-všeobecný rozhľad
-bezúhonnosť a seriózny prístup
-aktívny prístup k riešeniu problémov
-zmysel pre samostatnú prácu aj prácu v kolektíve
-technická zdatnosť výhodou

Výroba tieniacej techniky, hliníkových a plastových roliet, sieťok proti hmyzu rôznych typov, žalúzií, ...