Pridať inzerát

Project Cost Manager

Altran Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu v Capgemini Engineering hľadáme šikovného parťáka, ktorý by nám pomohol:
- stanoviť ekonomickú situáciu projektu a viesť súvisiace akčné plány;
- garantovať zdroj, kvalitu a konzistentnosť údajov pre výpočet predpokladaného TPC;
- aktualizovať portfólio rizík a príležitostí TPC a vypočíta potenciálne TPC;
- aktualizovať portfólio Riziká a Príležitosti spojené s investičnými nákladmi (vývojové a priemyselné);
- viesť ekonomickú optimalizáciu projektu k dosiahnutiu ekonomických cieľov;
- riadiť akčné plány so všetkými zainteresovanými stranami (nákupnými kupujúcimi, inžinierstvom), aby sa splnili ročné/mesačné prognózy;
- organizovať ekonomický workshop;
- počas konvergenčného kroku projektu prispievať k definovaniu silných a globálnych ekonomických cieľov;
- vytvárať a aktualizovať plán ekonomickej optimalizácie projektu s rôznymi zainteresovanými stranami;
- uvádzať produktové a priemyselné scenáre (investičné náklady, celkové výrobné náklady (TPC));
- analyzovať údaje a výsledky, tvorba akčného plánu.

- flexibilný pracovný čas;
- možnost práce na home office;
- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti;
- medzinárodné prostredie (denné využitie cudzích jazykov);
- jazykové kurzy;
- príjemné a moderné pracovné prostredie, skvelý kolektív;
- príspevok na stravné;
- Multisport karta;
- Cafeterie;
- DDS.

V prípade záujmu si, prosím, pošlite Váš životopis v ANGLICKOM jazyku na [email protected]
Tešíme sa na komunikáciu s Vami! :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Počet rokov praxe

2

- vysokoškolské vzdelanie;
- 2 - 3 rončé skúsenosti v automobilovom priemysle;
- chuť pre neustále zlepšovanie kvality a efektívnosti;
- angličtina - dobré komunikačné schopnosti slovne aj písomne;
- mimoriadne zdatný v MS Office;
- vynikajúce komunikačné schopnosti;
- analýza rizík.

ALTRAN je Capgemini Engineering!

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú radu možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov