Pridať inzerát

Asset / Property Manager

Alto Real Estate j.s.a.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Asset / Property Manager je zodpovedný za chod komerčných nehnuteľností a je zapojený do všetkých aspektov každodenného chodu nehnuteľností.
Náplň práce Asset managera:
• Aktívne komunikuje s nájomcami, rieši ich požiadavky a sťažnosti, organizuje pravidelné schôdzky s nájomcami
• Riadi, kontroluje a hodnotí kvalitu služieb subdodávateľov technickej správy nehnuteľností, organizuje pravidelné schôdzky so zástupcami subdodávateľov.
• Optimalizuje prevádzku a nákup služieb technickej správy nehnuteľností.
• Kontroluje výdaje oproti prevádzkovému rozpočtu.
• Pripravuje odhady predpokladaných nákladov.
• Schvaľuje prijaté faktúry za opravy a služby.
• Organizuje a vyhodnocuje výberové konanie na služby, opravy alebo nákup nových zariadení.
• Rieši a uplatňuje záručné vady.
• Rieši a uplatňuje poistné udalosti s poskytovateľom služieb.
• Asistuje pri vytváraní nájomných zmlúv.
• Pripravuje ročné príjmové a prevádzkové rozpočty.
• Vykonáva ročné vyúčtovanie prevádzkových nákladov v súlade s nájomnými zmluvami.
• Pripravuje pravidelné reporty príjmov, výdajov a technických záležitostí.
• Zúčastňuje sa vyjednávania nájomných zmlúv.
• Aktívne komunikuje a rieši vzniknuté pohľadávky s nájomcami.

Caffeteria
Vzdelávanie, personálny development
Ročný bonus na základe dosiahnutých výsledkov
Nadštandardné zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Asset / Property management

Počet rokov praxe

3

Zmysel pre zodpovednosť
Krízový manažment
Tímová spolupráca
Vyjednávacia schopnosť
Komunikačné zručnosti

V Alto Real Estate staviame a vlastníme nehnuteľnosti. Sme kolektív tvorcov udržateľných, stabilných a nadčasových realitných projektov (napr. Sky Park, Jurkovičova Tepláreň, alebo Digital Park) s prísnym dôrazom na kvalitu. Kombinujeme otvorenú spoluprácu s odborníkmi, nadčasový dizajn a technologické inovácie. Snažíme sa, aby bol každý projekt, ktorý vzniká pod našimi rukami, nielen jedinečný, ale aj hodnotný a trvácny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov