Pridať inzerát

Administratívny pracovník

ALTIS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiacpríplatok, prémie z obratu, 13. plat, 14. plat
  • Termín nástupu: Január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce podľa pokynov vedenia spoločnosti, telefonická, e-mailová aj osobná komunikácia s klientmi, vypracovávanie cenových ponúk, cenových kalkulácií a iné práce podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Základná mzda, možné vyplatenie príplatku k základnej mzde, prémie z obratu, možnosť vyplatenia odmien 2x ročne, príspevok na stravné.

Informácie o výberovom konaní

Svoje ponuky posielajte na e-mail: info@altis-sk.sk.
Ponuka musí obsahovať životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.
Počet výberových kôl: 3
Ponuky prijímame len na e-mail. Nie osobne.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slušné vystupovanie voči klientom, samostatnosť, rozhodnosť, zmysel pre systematickú prácu a poriadok, zmysel pre spoluprácu v kolektíve, zmysel pre prácu s ľuďmi, lojálnosť s filozofiou zamestnávateľa z pohľadu práce so zákazníkmi. Technické myslenie.

Obchodno-technická spoločnosť pôsobiaca na celom území SR. Predaj a odborné poradenstvo pre používanie špeciálnych chemotechnických produktov - lepidiel, tmelov, tesniacich materiálov, technických sprejov, mazív a odizolovacieho náradia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov