Pridať inzerát

Odborný predajca v interiérovom showroome

ALTIERO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tržničné Námestie, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac- výška Tvojho ohodnotenia záleží na Tvojich schopnostiach a šikovnosti
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame od Teba, že poskytneš klientom showroomu:
- pomoc pri výbere a odborné poradenstvo
- pripravíš a odprezentuješ pre nich následne cenovú kalkuláciu
- budeš komunikovať a zabezpečením profesionálneho zákazníckeho servisu utužovať
obchodné vzťahy s architektmi, interiérovými dizajnérmi, projektantmi, či stálymi klientmi
-pri objednávaní tovaru budeš komunikovať s výrobcami, dodávateľmi a kooperujúcimi
spoločnosťami

- absolvovanie odborných školení
- profesionálny a zároveň ľudský a férový prístup
- individuálne ocenenie snahy a úspechu
- prácu v príjemnom prostredí
- stabilné zázemie rodinnej firmy
- zaujímavú a kreatívnu prácu v mladom kolektíve
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- možnosť zvýšenia nástupného platu po zapracovaní a schopnosti samostatne vykonávať pracovnú pozíciu.
- koncoročná odmena
- bonusy a odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

V prípade, že hľadáš zaujímavú a stabilnú prácu a chceš byť pevným a dlhodobým pilierom našej spoločnosť, pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pre nás sú NEVYHNUTNÉ:
- TECHNICKÁ ZDATNOSŤ
- VEĽMI DOBRÁ SCHOPNOSŤ PRIJATÉ VEDOMOSTI PREMENIŤ NA ODBORNÝ ZÁKAZNÍCKY SERVIS
- REPREZENTATÍVNE VYSTUPOVANIE

Ak máš navyše vo svojej DNA proklientskú orientáciu, príjemného, tímového ducha, si zodpovedný, príjemný a lojálny kolega, máš výborné komunikačné a predajné schopnosti, tak Ťa chceme do tímu. Nemusíš byť znalcom v podlahách, ak si šikovný a snaživý, pomôžeme Ti zorientovať sa.

Sme obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1995. Od začiatku svojho pôsobenia je firma zameraná na predaj a realizáciu podláh, dverí, tapiet, športových a bezpečnostných povrchov, detských ihrísk. vonkajších fitness strojov a príslušenstva k týmto všetkým produktom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov