Pridať inzerát

IT Recruiter

Altamira Softworks, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jaskový rad, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda je vecou dohody a rokovania a bude závisieť od požiadaviek a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Altamira, okrem toho, že je to jaskyňa v Španielsku, je aj bratislavský software house, a hľadá človeka, ktorý sa bude starať o rast nášho tímu, ktorý je naplánovaný zo súčasných cca 20 ľudí na ~35 do konca roka 2021. V priebehu tohto roka budeme hľadať primárne technické pozície, ale aj náročnejšie C-level role, ktoré je podstatne komplikovanejšie obsadiť. Bude to preto výzva. Koho hľadáme?

Hľadáme skúseného recruitera, s RELEVANTNÝMI skúsenosťami z IT BRANŽE, ktorý sa vyzná v technológiách a nespôsobí trápne situácie, keď bude JAVA developera presviedčať, že sa určite vyzná aj v Angulare lebo veď to je tiež Javascript. Súčasťou nášho výberového procesu bude aj simulovaný náborový proces s niektorým z našich developerov, ktorého sa budeš snažiť namotať na nejaký job, ktorý mu chceš „predať“.
Hľadáme človeka s predchádzajúcou praxou na podobnej pozícií - nevyhnutnosťou sú skúsenosti s recruitingom v oblasti IT. Dôležitý je samozrejme aj vlastný network, databáza, Linkedin profil, schopnosť vycítiť príležitosť, samostatne vytipovať potenciálnych kandidátov a dotiahnuť ich .

Čo budeš robiť? V reči právnika „najmä, ale nie výhradne“ toto:
1. Obsadzovanie pracovných pozícií podľa stanoveného ročného plánu.
2. Proaktívna tvorba internej databázy kandidátov na viaceré pracovné pozície.
3. Participácia na tvorbe Job Descriptions.
4. Spolupráca s marketingom na tvorbe Employer brandingu spoločnosti, tvorba obsahu.
5. Spolupráca s marketingom pri tvorbe náborových kampaní.
6. Organizácia a participácia na prvých kolách pohovoroch, selekcia kandidátov do 2. kola.
7. Organizácia osobnostných testov (Hogan).

možnosť školení, konferencií, vzdelávania (jazykové kurzy vo firme), multisport karta, voľná pracovná doba, samostatná práca, home office s pravidelnými stretnutiami, ale aj práca z kancelárie, služobný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu je vecou dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Recruiter a pod.

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - základy
Angular - základy
CSS - základy
JavaScript - základy
HTML - základy
PHP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pre koho je pozícia vhodná?

- Pre človeka s praxou aspoň 2 roky na pozícií IT Recruitera.
- Pre človeka, ktorý vie ako funguje náborový cyklus.
- Pre človeka, ktorý disponuje vlastným networkom, relevantnou databázou kandidátov a slušným Linkedinovým zázemím.
- Pre človeka s dobrou, hoci povrchnou znalosťou technológií, schopným profesionálne sekundovať programátorom a iným technicky zdatným kandidátom.
- Výhodou je skúsenosť so zahraničným recruitingom – obsadzovanie pozícií zahraničnými kandidátmi.
- Pre človeka, ktorý vie prevziať zodpovednosť za svoju prácu, je proaktívny a naozaj zainvolvovaný do chodu projektov a celej firmy.
- Pre človeka, ktorý má nadšenie pre technológie.
- Pre človeka, ktorý je samostatný detailista, má „big picture“, nie je potrebné ho vodiť za ručičku, a všetko do detailov vysvetľovať.

Altamira Softworks je bratislavský software house, ktorý vznikol v horúcom lete v roku 2009. Po vyše dvanástich rokoch na trhu sme etablovaná, stabilná slovenská softvérová firma, ktorá si za dobu svojej existencie dokázala vybudovať kvalitný tím, dobrú povesť a bohaté portfólio referencií z mnohých oblastí. Realizujeme výhradne zákazkový vývoj softvéru, mobilných aplikácií a webových riešení na mieru, prakticky ľubovoľného rozsahu. Okrem Slovenska sa sústredíme sa najmä na trh nemecky hovoriacich krajín.
Prečítajte si o nás na našom webe (https://www.altamira.sk/firma), prečítajte si tiež o tom, ako sa pracuje v Altamire (https://www.altamira.sk/z-firmy/ako-sa-pracuje-v-altamire/) .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jaskový rad, 187
831 01 Bratislava