Business developer (obchodník) pre laboratórne analýzy pre stredné a východné Slovensko

ALS Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacmzda dohodou - podľa skúseností kandidáta. Predajné bonusy podľa nastavených KPI.
  • Termín nástupu: 15.03.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny a máš záľubu v práci s klientmi. Si ochotný sa učiť nové veci (u nás ich bude teda veľa :-)
Hľadáme obchodníka, ktorý bude predávať naše služby (chemické analýzy) pre laboratória - pozri našu stránku, aby si mal predstavu - www.alsglobal.sk
Tvoja náplň práce asi takáto:
Identifikácia obchodných príležitostí, prieskum trhu, segmentácia klientov a ich aktívne oslovovanie (región stredné a východné Slovensko). Bydlisko v regióne (pravidelné stretnutia s klientmi)
Komunikácia s interným klientom (hlavne environmentálne laboratória skupiny ALS).
Riešenie požiadaviek klientov ( chemické a technické otázky, dodacie termíny analýz, reklamácie a pod.)
Vypracovanie cenových ponúk
Administratívne práce (príprava súťažných podkladov, preberacích protokolov, dokladov pre účtovníčku)
Vybavovanie reklamácií (technické, administratívne), poskytovanie informácii klientom
Práce s internými laboratórnými systémami a databázami.

- Služobné auto, mobilný telefón a notebook
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavá práca v modernom prostredí
- Platové podmienky zodpovedajúce danej pozícii
- Príjemné pracovné prostredie

Životopis a motivačný list poprosím zaslať na uvedenú mailovú adresu: ludmila.bortnakova@alsglobal.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, prírodné vedy s chemickým zameraním, preferujeme so zameraním na životné prostredie, prípadne aj iný smer, ale s ochotou sa učiť!!!

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ / VŠ vzdelanie chemického (alebo príbuzného) smeru
• Všeobecné znalosti z oblasti chémie a legislatívy životného prostredia
• Prax v laboratóriu na obdobnej pozícii, prípadne v obchode vítaná ( min 3 roky)
• Aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne B2) - korporátny jazyk
• plynulá slovenčina slovom aj písmom
• Pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
• Analytické a organizačné schopnosti
• "Problem solver"
• Klientsky orientovaná osobnost je ABSOLÚTNA podmienka
• Tímový hráč
• PC užívateľ (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Spoľahlivosť, zmysel pre detail

Obchodná pobočka akreditovaného analytického laboratória. Služby v oblasti chemických, fyzikálnych, radiochemických, mikrobiologických a toxikologických analýz. Analýzy v oblasti potravín, krmív, farmácie a životného prostredia. www.alsglobal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava