Pridať inzerát

Food konzultant (pracovník klientskeho servisu)

ALS SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kirejevská, Rimavská Sobota-Sobôtka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiackorporátny systém benefitov, bonusy na mesačnej báze, každoročné zvyšovanie mzdy
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora oddelenia klientskeho servisu v skúšobnom laboratóriu v súlade so strategickými cieľmi spoločnosti v oblasti predaja služieb a zákazníckeho servisu.

Kľúčové zodpovednosti :

1. Činnosť administratívneho pracovníka
2. Príjem a logovanie vzoriek
3. Manipulácia s predmetmi skúšania
4. Komunikácia (osobná, telefonicky, emailom, videohovor) s klientami a externými dodávateľmi na Slovensku a v zahraničí
5. Koordinácia pridelených projektov
6. Zvoz vzoriek a materiálu
7. Poštová agenda
8. Navrhuje a udržuje portfólio kontaktov pre našich klientov, spolupracuje pri získavaní nových klientov a ich implementácii do našej firmy
9. Implementuje procesy vedúce ku zlepšeniu efektivity logistických procesov a zlepšenia úrovne poskytovaných služieb v tejto oblasti (koordinácia externých dopravných spoločností, kolobeh vzorkovníc a zvozy vzoriek od zákazníkov)
10. Vyvíja maximálne úsilie pre zaistenie spokojnosti zákazníkov
11. Zodpovedá za proces subdodávok, za ich efektívne využívanie, venuje maximálne úsilie na zníženie cien subdodávok
12. Aktívne spolupracuje a podporuje plnenie plánovaných tržieb
13. Podporuje závažnosť postavenia zákazníka vo vedomí firmy

• stabilná práca v dynamickej nadnárodnej spoločnosti s rastúcim trendom
• atraktívne a stále sa vyvíjajúce pracovné prostredie
• bezpečnosť na prvom mieste
• osobnostný a odborný rast
• zamestnanecké bonusy a benefity
• Základná mzda od 750,- EUR brutto. v závislosti od skúseností Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta
• Nástup ihneď
• Práca v tíme

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte emailom na lubos.frano@alsglobal.com
Pracovné pohovory budú prebiehať v sídle spoločnosti v Rimavskej Sobote za dodržania predpísaných protipandemických opatrení, alebo formou videohovoru, podľa aktuálnych opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky, chemický, prírodovedecký, alebo príbuzný smer ( so zameraním na biológiu, mikrobiológiu, hygienu a kontrolu kvality potravín je výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívna, pozitívna a dobre organizovaná osobnosť
- Samostatnosť , spoľahlivosť, zodpovednosť
- Odolnosť voči stresu
- Anglický jazyk
- Ochota učiť sa
- Tímový hráč

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov a prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas pandemickej krízy, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadili tri nové a ďalej obsadzujeme ďalšie pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v rámci skupiny ALS. Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ALS SK, s.r.o.
Kirejevská 1678
97901 Rimavská Sobota