Koordinátor vzorkárov/vzorkár pre analytické laboratóriá Bratislava

ALS SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mokráň záhon, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacmzda dohodou v závislosti od skúseností + korporátny systém mesačných bonusov a benefitov bude upresnený na pracovnom pohovore
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva rozhodnutia svojho nadriadeného a pripravuje reporty
- zaisťuje podklady , návrhy a realizácie (koncepcia rozvoja, investičné, personálne, obchodné a nákladoví politiky)
- priamo riadi ľudí a organizuje činnosť skupiny, zodpovedá za ich pracovný výkon, vyťaženosť, rozvoj a zaúčanie
- riadi vývoj nových produktov vrátane ich zavádzania
- hodnotí prácu svojich podriadených a predkladá návrhy na ich hodnotenie
- zodpovedná za dodržiavanie systému kvality skupiny, rieši reklamácie, identifikuje nezhody a zaisťuje nápravnú činnosť
- spolupracuje s manažérom na finančnom riadení skupiny
- zodpovedná za bezpečnosť a ochranu zdravia
- vzorkovanie rôznych typov matríc (potraviny, stery, pitná voda, odpadová voda, bazénová voda, atď. ) v rámci celého Slovenska
- zvozy vzoriek od klientov na základe dohody s klientom a pokynov ALS - príprava plánov vzorkovania, odberových protokolov, plánovanie zvozových liniek a vzorkovania
- komunikácia s klientmi ohľadom vzorkovania, komunikácia s klientským servisom, ostatými vzorkármi a laboratóriom
- príprava vzorkovníc podľa potreby pre vzorkovanie
- starostlivosť o zverené prístrojové vybavenie

- stabilná práca v dynamickej nadnárodnej spoločnosti
- odborný rast
- zamestnanecké bonusy a benefity

Životopisy prosím posielajte emailom na lubos.frano@alsglobal.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, potravinárske, alebo príbuzné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

koordinátor, manažér vzorkár
2

- všeobecné znalosti z oblasti chémie, znalosti a prax v oblasti vzorkovania veľkou výhodou
- pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
- organizačné schopnosti
- leadership
- klientsky orientovaná osobnosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť, zmysel pre detail

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov a prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas tohtoročnej krízy, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali aj nové pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v rámci skupiny ALS . Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ALS SK, s.r.o.
Kirejevská 1678
97901 Rimavská Sobota