Business developer (Obchodný zástupca) v oblasti laboratórnych služieb

ALS SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 € brutto /mesačne; základná a motivačná zložka mzdy bývajú presnejšie zadefinované na pracovnom pohovore, kde býva predstavený aj systém korporátnych benefitov
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Podieľa sa na tvorbe obchodnej a marketingovej stratégie pre získanie nových klientov.
2.Zodpovedá za analýzu, rozvoj a implementáciu marketingovej a obchodnej stratégie.
3.Identifikuje nové obchodné príležitosti a rozvíja spoluprácu so súčasnými zákazníkmi.
4.Zaisťuje profesionálnu reprezentáciu a budovanie dobrého mena spoločnosti.
5. Pripravuje a komunikuje ponuky pre daný okruh zákazníkov s uplatnením príslušných obchodných pravidiel.
6.Pripravuje a uzatvára zmluvy so zákazníkmi
7.Zaisťuje správnu a včasnú komunikáciu s laboratóriami potrebnú k zaisteniu všetkých podmienok tak, aby boli naplnené očakávania zákazníkov ( prípadné sťažnosti, reklamácie) a tlmočí očakávanie zákazníkov.
8.Spolupracuje s ďalšími pobočkami ALS pri získavaní podrobnejších informácií o požiadavkách zákazníkov.
9.Zúčastňuje sa odborných podujatí, za účelom stretnutia so zákazníkmi ( odborné a vedecké semináre pre potravinárske firmy ).
10. Analyzuje trh a konkurenciu.
11.Pripravuje a spracováva obchodné reporty a štatistiky

-profesionálne zaškolenie
-stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
-služobné auto, mobilný telefón, notebook
- odpovedajúce finančné ohodnotenie : fix + bonus
- zamestnanecké benefity

Všetky zaslané životopisy budú samostatne posúdené a na pohovor si pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bez zamerania; potravinársky, chemický, prírodovedecký, alebo príbuzný smer ( so zameraním na chémiu, mikrobiológiu, hygienu a kontrolu kvality potravín je výhodou )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

predaj, alebo podobná pozícia (KAM, sales representative a pod.)
2

- komunikatívna, charizmatická pozitívna a dobre organizovaná osobnosť orientovaná na zákazníkov
- samostatnosť, spoľahlivosť , usilovnosť
- tímový hráč
- ochota cestovať
- odolnosť voči stresu

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov a prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas tohotoročnej krízy, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali aj nové pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v rámci skupiny ALS . Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ALS SK, s.r.o.
Kirejevská 1678
97901 Rimavská Sobota