Pridať inzerát

Obchodný zástupca

Alpha store s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízie v závislosti od predaja
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu / kolegyňu na pozíciu obchodného zástupcu.

Sme výhradným distribútorom unikátneho zariadenia na čistenie vzduchu (www.sense.cz) a hľadáme kolegov v jednotlivých okresoch, ktorí budú mať výhradné zastúpenie v danom mieste. Pokiaľ hľadáte uplatnenie, kde budete pracovať svojím štýlom a tempom, uplatníte svoje talenty a zároveň potrebujete zmysluplnú prácu, v ktorej viete reálne pomôcť ľudom v aktuálnej situácii, budeme radi, ak nám dáte o sebe vedieť.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nových klientov a priamy predaj unikátnych čističiek vzduchu využívaných v nemocniciach, vyrábaných v Českej Republike,
- poskytovanie odborného poradenstva klientom,
- na základe zistenia potrieb a situácie vytváranie databáz nových potenciálnych klientov,
- prezentácie a cenové kalkulácie,
- reportovanie obchodných aktivít.

Revolučná čistička vzduchu ako žiadna iná na našom trhu!
Čistička vzduchu Sense Antiviro používa ako jediná na trhu vysoko účinný filter ULPA 15, ktorý prešiel meraniami a certifikáciami od TÜV SÜD ČR a Akademie věd ČR. Tento filter je 100x účinnejší ako HEPA filtre používané v iných čističkách. Vďaka filtru a unikátnemu patentovanému kruhovému systému filtrácie odstráni 99,9995 % škodlivých látok zo vzduchu, vrátane vírusu COVID-19. ULPA filtre sú najvyššou kategóriou filtrov používaných v biotechnologických laboratóriách, alebo na operačných sálach. Čistička má rozsiahle referencie a je využívaná okrem iného aj v nemocniciach, orgánoch štátnej správy a súkromných firmách.

- atraktívna odmeňovacia schéma za predaj produktov,
- flexibilná pracovná doba,
- voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí,
- backoffice podpora a priateľský kolektív,
- práca vhodná pre ženy na materskej / rodičovskej, čiastočný úväzok,
- možnosť kancelárie v Bratislave.

Pošlite nám štruktúrovaný životopis s fotografiou, vaším predstavením a odôvodnením záujmu o pozíciu. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Budeme sa na Vás tešiť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2 roky na obchodnej pozícii, kde ste boli zodpovedný za predaj a starostlivosť o klientov

- komunikačné a prezentačné schopnosti,
- reprezentatívne vystupovanie,
- aktívny prístup pri hľadaní a oslovovaní nových klientov,
- vysoké pracovné nasadenie a samostatnosť,
- ambícia a orientácia na cieľ,
- spoľahlivosť, precíznosť.

Spoločnosť Alpha store s.r.o. pôsobí na Slovensku a v Čechách. Centrála sa nachádza v Bratislave. Obchodní zástupcovia pôsobia nie len v hlavnom meste, ale aj vo viacerých krajoch na Slovenku a v Čechách. V roku 2020 odštartovala predaj unikátnych čističiek vzduchu Sense Antiviro, vyrábaných v Českej republike spoločnosťou Sense Vital Air a stala sa zároveň Exkluzívnym distribútorom produktov Sense na Slovenku. Alpha store s.r.o. je dynamicky rastúca spoločnosť a s ňou môžete rásť aj Vy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jelenia 1
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto