Pridať inzerát

Predajca šperkov ALO diamonds Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem predávať krásne šperky, ktoré vznikajú v kreatívnom ateliéri a klenotníckej dielni v Prahe a s našimi klientami prežívať významné okamihy?

Láka vás objavovať svet diamantov?

Chcete sa stať členom skvelého tímu profesionálnych predajcov v našom butiku v Bratislave?

Potom hľadáme práve vás.

Čomu sa u nás budete venovať:

  • Obsluha klientov a poradenstvo pri výbere luxusných šperkov,
  • budovanie dobrých dlhodobých vzťahov s klientmi,
  • práca s pokladňou a financiami,
  • aranžovanie šperkov a starostlivosť o ne,
  • administratíva spojená s chodom butiku.

Čo od vás očakávame?

  • úsmev a pozitívny prístup ku klientom i kolegom,
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • schopnosť práce v tíme,
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe,
  • ochota pracovať cez víkend,
  • prax a skúsenosti v oblasti predaja luxusného produktu výhodou,
  • komunikatívnu znalosť svetového jazyka – výhodou.

Čo môžete očakávať od nás:

  • zaujímavú prácu s krásnymi šperkami v luxusnom prostredí nášho butiku,
  • možnosť nahliadnuť do sveta šperkov,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • prepracovaný systém školenia a vzdelávania v oblasti predaja,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • zamestnanecké benefity a elegantnú uniformu.

Štruktúra mzdy:

1. Ponúkame základnú mzdu 750 EUR

2. Osobné ohodnotenie až do výšky 222 EUR

3. Provízia z predaja - priemerný mesačný bonus 300 EUR

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis s fotografiou prostredníctvom odpovedného formulára. Tešíme sa na vás!

Informácie o výberovom konaní