Pridať inzerát

Manažér predaja komínových systémov pre stredné Slovensko

ALMEVA Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacprovízna zložka bez obmedzenia, celková mzda závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich klientov + rozvoj obchodnej siete
Prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
Požiadavky na organizáciu práce v týždni : 3-4 dni na cestách za zákazníkmi, 1-2 dni home office
Monitorovanie trhu, konkurencie a aktuálnych trendov
Reporting obchodných aktivít
Účasť na veľtrhoch, odborných dňoch a akciách

Služobné auto
Služobný telefón a notebook
Flexibilný pracovný čas
Zaškolenie, zvyšovanie kvalifikácie v rámci oboru komínovej techniky a odťahu spalín

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na kariera@almeva.cz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, obchodné

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme skúsenosť s obchodnou a technickou činnosťou v obore TZB alebo stavebnín / stavebných firiem, pôsobiacich v zverenej lokalite

Pozíciu obsadzuje švajčiarsko - česká spoločnosť rodinného charakteru, zaoberajúca sa výrobou a predajom profesionálnych komínových systémov - plastové (pre kondenzačné kotle), nerezové, murované a keramické/šamotové. Taktiež výhradne zastupujeme výrobcu komínových ventilátorov a heat recovery systému. Sme dodávateľom pre širokú sieť veľkoobchodov, inštalatérov a kominárov, ako aj pre OEM odberateľov (napr. pre importérov kondenzačných kotlov, alebo pre OEM výrobcov komínových systémov).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Almeva Slovakia s.r.o.
Bratislavská 119
911 05 Trenčín