Pridať inzerát

Stavební Tesař/šalovač DE

ALMARK BAU s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis:

Šalovací a betonářské práce na výstavbě rodinných domů, průmyslových a komerčních budov.
Osazení filigránové prefabrikované zdi a stropy včetně betonáže budov.
Šalování systémovým bedněním DOKA, Peri.
Osazení prefabrikovaných schodišť a jejich šalování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

mzda od 2000 EUR/měsíc netto
zdarma kvalitní ubytování
hrazená německá dovolená SOKA-BAU min. 4000 EUR/odpracovaný rok
jednorázový náborový příspěvek ve výši 300 EUR
pravidelný čtvrtletní bonus 150EUR
možnost vyplacení zálohy ve výši 100 EUR po odpracovaném týdnu
pravidelná a včas zaplacená mzda
dlouhodobá spolupráce na pravidelných zakázkách
zdarma poskytneme pracovní oděvy a kvalitní nářadí
možnost stát se parťákem s příplatkem na hodinu
pomůžeme vyřešit exekuce a finanční problémy
férové jednání, lidský přístup
teambuilding, novoroční večírek

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

šalování
3

O ALMARK BAU s.r.o.
Vracíme řemeslu prestiž. Jsme hrdí na to, co děláme a máme radost z toho, když nám pod rukama vznikají nové projekty, které přinášejí svým majitelům užitek. Přistupujeme k pracovníkům a klientům s respektem a vnímáme hodnotu každého u nich.

Stojíme na jednoduchých zásadách kvalitní práce, radosti z toho, co děláme a užitku, který přinášíme svému okolí. Odvádíme kvalitní řemeslnou práci, u které přemýšlíme a daří se nám tak plně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Pracujeme podle dohod, včas, v duchu LEANu – zbytečně neplýtváme časem, energií, lidským kapitálem ani finančními zdroji.

Máme skvělý tým projektových manažerů a řemeslníků – lidí, kteří jsou pyšní na to, co umí a rádi to ukazují svoji skvělou práci.

A konečně, máme zkušenosti od roku 2008 z různých kulturních prostředí a pořád se učíme. Nestojíme na místě a neustále se zlepšujeme v tom, co děláme. A to, co děláme, děláme rádi!

Adresa společnosti

Velkomoravská, 4017/77
69501 Hodonín
Česká republika