Pridať inzerát

Elektrikár - montážny a servisný technik

ALLNIS, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac+ výkonnostné príplatky, záleží od skúseností uchádzača
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného technika, zodpovedného a manuálne zručného, náplňou práce bude najmä inštalácia kabeláže, inštalácia koncových prvkov, príprava stavby a občas aj sekacie práce, servis koncových prvkov, práca je zameraná na silnoprúd /slaboprúd, inteligentné elektroinštalácie, zabezpečovacie systémy, kamerové systémy a iné slaboprúdové systémy.

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, budú spresnené na pohovore.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať zaslaním svojho životopisu na našu e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ALLNIS, s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Po posúdení životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná spôsobilosť podľa §21 alebo §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. výhodou,
technické a logické myslenie,
samostatnosť, zodpovednosť,
flexibilita, ochota vzdelávať sa,

Spoločnosť ALLNIS pôsobí v oblasti elektroinštalácií a slaboprúdových riešení, zameraných na komplexné služby pre súkromných zákazníkov aj obchodné spoločnosti, zameriavame sa hlavne na silnoprúd /slaboprúd inštalácie, inteligentné elektroinštalácie, zabezpečovacie systémy, kamerové systémy a iné slaboprúdové riešenia a systémy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci