Pridať inzerát

Windows Server Administrator - senior

Allit, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie sv. Františka, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacVýsledná suma závisí od tvojich skúseností a schopností + Každý mesiac bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu (cca 100-150 EUR) + Koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
- L3/L2 support pre Windows Server a súvisiace technológie
- pomáhať realizovať IT projekty v ktorých sa využíva Windows Server
- komunikovať s klientmi
- tvoriť skripty PowerShell (poprípade iné) pre zjednodušenie práce
- pomáhanie kolegom z L1 support tímu v oblasti Windows Server a prípadne im dávať školenia

Každý mesiac odmena/bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu - cca 100-150 EUR
Koncoročné odmeny
Zdravotná starostlivosť v sieti ProCare
Lekcie angličtiny
Homeoffice (počas zlej epidemiologickej situácie takmer stále)
Sickdays
Príspevok a podpora pri získavaní certifikátov
Darčekové poukážky na nákup kníh v sieti Martinus
Príspevok na nákup lístkov v sieti Ticketportal
Príspevok na nákup lístkov do kina
Možnosť zrelaxovať s kolegami pri PlayStation
Každý pondelok firemné raňajky (keď Covid dovolí :) )
Rôzne teambuildingy
Nie sme korporácia - vedenie firmy máš kedykoľvek na dosah a k dispozícii

Nebavia nás všeobecné motivačné listy. Skús vlastnými slovami napísať, prečo si najlepší kandidát. Alebo čím chceš prispieť? Čo ťa baví? Páčia sa ti naše hodnoty: https://www.facebook.com/notes/allit/na%C5%A1e-hodnoty-v-allite/888971321195435/ ? Prečo?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - expert
Microsoft Active Directory - pokročilý
Windows PowerShell - pokročilý
Microsoft Remote Desktop Services - pokročilý
DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol - základy
DNS - Domain Name System - základy
Administrácia LAN/WAN - základy
Microsoft Windows - expert
Riešenie problémov - pokročilý
SQL - základy

Počet rokov praxe

1

Požadujeme aspoň 1 rok praxe, alebo schopnosť preukázania znalostí certifikáciou prípadne súkromnými projektami.

Čo by si mal určite vedieť?
- googlenie v malíčku - nezľaknúť sa nového problému, ale vedieť nájsť riešenie
- pohodovo a príjemne komunikovať s druhými, schopnosť porozumieť požiadavkám a potrebám zákazníka a následne ich navrhnúť a zrealizovať
- samostatne pracovať a priorizovať si svoje úlohy
- efektívne sa učiť nové technológie v rámci firemného a osobného rozvoja
- dokumentovať svoju prácu pre zákazníkov a kolegov
- poznať Windows Server 2008 R2 a novšie
- mať základné znalosti počítačových sietí
- konfigurovať Remote Desktop Services a Group Policies

Čo ťa zvýhodní pred ostatnými uchádzačmi?
- skúsenosti s ekonomickým softvérom na Windows Server (Pohoda, Kros atp.)
- základné skúsenosti s Azure (virtual machines, networking, Windows Virtual Desktop)
- znalosť Print services
- skúsenosti s automatizáciou cez Microsoft InTune a Autopilot
- MCSA Windows Server certifikácie
- skúsenosť s Azure Active Directory

Nevyžadujeme znalosť lokálnych Exchange a SharePoint riešení (fičíme na cloude).

Sme IT firma plná mladých ľudí, ktorá sa inšpiruje Slobodou v práci. Sme odborníci na firemnú IT infraštruktúru (lokálnu aj cloudovú) a zákaznícku podporu.

V oblasti cloudových služieb týkajúcich sa Modern Workplace (Microsoft aj Google platforma) sme v sektore SME lídrom na slovenskom trhu.

Máme 14 rokov skúseností, premyslené postupy, riešenia a skvelých klientov. A tešíme sa na nového kolegu/kolegyňu :)

Medzi našich klientov patrí napr. Martinus, najkreatívnejšie reklamné agentúry (Triad, Zaraguza, Istropolitana...), najväčšia slovenská marchendisingová firma (Greg Hamm), najväčšia slovenská PR agentúra (Seesame) a mnohé iné. Taktiež pomáhame aj neziskovým organizáciam (napr. LEAF).

Informácie o nás nájdete na https://www.allit.sk/ alebo na https://www.facebook.com/Allit.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie sv. Františka 18B
841 04 Bratislava