Pridať inzerát

Microsoft 365 specialist

Allit, s.r.o.

  • Miesto práce: Nám. sv. Františka, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacVýsledná suma závisí od tvojich skúseností a schopností + Každý mesiac bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu (cca 100-150 EUR) + Individuálne odmeny (+20% z fixu)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
- L3/L2 support pre Microsoft 365 a súvisiace technológie
- realizovať projekty implementácie Microsoft 365 služieb
- realizovať projekty migrácie dát do Microsoft 365 (primárne emailov a súborových systémov)
- pomáhanie kolegom z L1 support tímu v oblasti Microsoft technológií, dávať im školenia, tvoriť pre nich dokumentáciu
- komunikovať s klientmi v rámci realizácie projektov
- tvoriť dokumentáciu k realizovaným projektom
- tvoriť scripty PowerShell (poprípade iné) pre zjednodušenie práce
- pravidelne sledovať zaujímavé novinky a zmeny v oblasti Microsoft technológií a zdieľať vybrané informácie v rámci tímu
- poctivo všetko zapisovať do firemných IS
- zúčastňovať sa firemných akcií (laser-tag, motokáry, husacina, bowling...keď Covid dovolí)

Individuálne finančné odmeny/bonusy - až do 20% z fixného príjmu
Každý mesiac odmena/bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu - cca 100-150 EUR
Možnosť mať Homeoffice - až do 75% pracovného času
Zdravotná starostlivosť v sieti ProCare
Lekcie angličtiny
Sickdays
Príspevok a podpora pri získavaní certifikátov
Darčekové poukážky na nákup kníh v sieti Martinus
Príspevok na nákup lístkov v sieti Ticketportal
Príspevok na nákup lístkov do kina
Možnosť zrelaxovať s kolegami pri PlayStation
Rôzne teambuildingy
Nie sme korporácia - vedenie firmy máš kedykoľvek na dosah a k dispozícii

Nebavia nás všeobecné motivačné listy. Skús vlastnými slovami napísať, prečo si najlepší kandidát. Alebo čím chceš prispieť? Čo ťa baví? Páčia sa ti naše hodnoty: https://www.facebook.com/notes/allit/na%C5%A1e-hodnoty-v-allite/888971321195435/ ? Prečo?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Expert
Microsoft SharePoint Online - Pokročilý
Microsoft Exchange Online - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Azure Active Directory - Pokročilý
Microsoft Windows 10 - Pokročilý
Microsoft Active Directory (Windows) - Základy
Microsoft PowerShell - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Microsoft 365, Microsoft Online Services, Microsoft Cloud Solutions

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal určite vedieť?
- efektívne googlenie v malíčku - nezľaknúť sa nového problému, ale vedieť nájsť riešenie
- mať skúsenosť a výbornú znalosť Microsoft 365 prostredia a jeho administrácie (Global Admin)
- mať skúsenosť a výbornú znalosť Azure Active Directory, Exchange Online, Sharepoint Online
- mať skúsenosť s nastavovaním nových tenantov v Microsoft 365 a migráciou starých systémov do týchto služieb
- ovládať tech. princípy emailovej komunikácie, protokolov, antispam, antimalware
- chápať DNS
- pohodovo a príjemne komunikovať s druhými, schopnosť porozumieť požiadavkam a potrebám zákazníka a následne ich navrhnúť a zrealizovať

Čo ťa zvýhodní pred ostatnými uchádzačmi?
- skúsenosť s hybridnými prostrediami medzi Microsoft Online Services a on-premise službami (primárne AD a Exchange)
- skúsenosť s Intune a Security v Microsoft Online Services (Mobile Device Management, Mobile Application Management, Conditional Access, Multi-factor Authentication a iné.)
- skúsenosť s Microsoft Power Platform (Power Automate, Power BI, Power Apps)
- skúsenosť s ďalšími službami Microsoft Azure
- skúsenosť s tvorbou scriptov PowerShell
- skúsenosť s on-premise Microsoft Windows Active Directory
- poznať, čo je LDAP, SAML, oAuth
- skúsenosť so správou IT vo firemnom prostredí

Ak si myslíš, že slová „nekorektný“ a „humor“ k sebe patria, budeme si rozumieť.

Sme IT firma plná mladých ľudí, ktorá sa inšpiruje Slobodou v práci. Sme odborníci na firemnú IT infraštruktúru (lokálnu aj cloudovú) a zákaznícku podporu.

V oblasti cloudových služieb týkajúcich sa Modern Workplace (Microsoft aj Google platforma) sme v sektore SME lídrom na slovenskom trhu.

Máme 15 rokov skúseností, premyslené postupy, riešenia a skvelých klientov. A tešíme sa na nového kolegu/kolegyňu :)

Medzi našich klientov patrí napr. Martinus, najkreatívnejšie reklamné agentúry (Triad, Zaraguza, Istropolitana...), najväčšia slovenská merchendisingová firma (Greg Hamm), najväčšia slovenská PR agentúra (Seesame) a mnohé iné. Taktiež pomáhame aj neziskovým organizáciam (napr. LEAF).

Informácie o nás nájdete na https://www.allit.sk/ alebo na https://www.facebook.com/Allit.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov