Pridať inzerát

Metodik pre oblasť správy privátneho poistenia

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dostojevského rad 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 890 € mesačne/brutto v závislosti od praxe a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvorba metodických pokynov a pracovných postupov pre oblasť správy privátneho poistenia
  • školenia pre pracovníkov odboru správy neživotného poistenia
  • zadávania požiadaviek na zmenu, inováciu poistno-technického systému (PTS) na odbore IT
  • testovanie nových aplikácií, zmenových konaní do PTS
  • komunikácia s klientmi a bankami
  • kontrola dodržiavania metodických a pracovných postupov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 890 € mesačne/brutto v závislosti od praxe a skúseností uchádzača

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • podnikové životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50 %
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na Multisport kartu
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)
  • flexibilný pracovný čas

    Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    • SŠ, prípadne VŠ vzdelanie, ekonomického zamerania výhodou
    • znalosť práce s PC (MS Office/Word, Excel), Lotus Notes
    • ovládanie poistno-technického systému UNIUS je výhodou
    • znalosť anglického jazyka je výhodou
    • skúsenosti a prax v poisťovníctve, resp. finančníctve
    • dobré organizačné a komunikačné schopnosti
    • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
    • odolnosť voči stresu, schopnosť zvládnuť vysoké pracovné nasadenie
    • schopnosť rýchlo sa učiť

    Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Adresa spoločnosti

    Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
    Dostojevského rad č. 4
    815 74 Bratislava