Pridať inzerát

Regionálny klientsky poradca - Ružomberok

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720€ mesačne brutto + mesačné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš naštartovať svoju kariéru v poisťovníctve a rád sa učíš v praxi?

Máš v sebe obchodnícky drive a rád vidíš ako si za svoj výkon odmenený?

Rád komunikuješ s rôznym typom ľudí a chceš im ponúknuť adekvátne riešenia?

Ak sa staneš súčasťou tímu pobočkového obchodu regiónu Žilina, Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • zastupovanie kolegov v čase ich neprítomnosti na pobočkách v rámci regiónu
  • podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti
  • preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov
  • ponuka a dojednávanie poistných produktov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

720€ mesačne brutto + mesačné odmeny

  • mesačné odmeny
  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • služobný automobil aj na súkromné účely
  • miesto výkonu práce podľa dohody, napr: Martin, Ružomberok, Dolný Kubín
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť, MultiSport karta
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič) je podmienkou
  • prax na pozícii v klientskom centre veľkou výhodou
  • pozícia je vhodná aj pre absolventov
  • výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
  • ochota cestovať (zastupovanie na pobočkách: CA, ZA, MT, RK, DK, LM, PP)
  • časová flexibilita

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Nám. SNP 98/2
96001 Zvolen