Asistentka/asistent predaja BIO obchodu značky BIORGANIC Bratislava

allexx, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie závisí od skúseností od počtu hodín a pracovného úväzku, k základnej hrubej mzde sú počítané príplatky za soboty, nedele, bonus za dochádzku, po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do sieti prevádzok bio organic v nákupnom centre v Bratislave AVION a plánovanom novo otvorenom centre Mlynské Nivy hľadáme asistentky predaja zdravej výživy a BIO potravín. Náplň práce: práca s hotovosťou a pokladňou, príjem tovaru, kontrola exspirácií, dokladanie tovaru, komunikácia so zákazníkom, objednávanie tovaru, ochutnávky. Nákupné centrá sú otvorené 7 dní v týždni. Hľadáme kolegyne na 12tky na hlavný pracovný pomer alebo na 6hodinové pracovné zmeny, striedanie krátky / dlhý týždeň . Každého, kto má vzťah k zdravému životnému štýlu uvítame. Jedná sa o samostatnú prácu v predajni.

možnosť zvýhodneného nákupu na zamestnanecké karty
stravné lístky v hodnote 4,50 EUR
príjemné pracovné prostredie
vianočné odmeny
osobné ohodnotenie
vzdelávanie v obore
darčeky na meniny, mdž
príspevok za dochádzku

prosím o poslanie profesného životopisu a následne bude výberové konanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, obchod

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

záujem o zdravú výživu a BIO potraviny
ochota vzdelávať sa
samostatnosť
príjemné vystupovanie
komunikatívnosť

veľkoobchod a maloobchod so zdravou výživou, čajmi, bezlepkovými výrobkami, maloobchod so zdravou výživou, čajmi, bezlepkovými výrobkami a BIO produktami

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Špačinská cesta 64
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Holíková
Tel.: +421915147577
E-mail: poslať životopis