Pridať inzerát

Predavač/ka v lahôdkach

Allcover s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiack základnej mzde budú vyplácané motivačné bonusy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť a obsluhovanie o zákazníkov v predajni lahôdok
• Práca s E-kasou, inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
• Objednávanie tovaru
• Preberanie tovaru od dodávateľov, vykladanie a priebežné dopĺňanie tovaru
• Zodpovedanie za správne označenie tovaru
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
• Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
• Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti

Motivujúce platové ohodnotenie
Stravné lístky
Odmeny po zaučení

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku a Vašu fotografiu. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

predavač/ka, vedúca/i predajne,
3

práca v kolektíve
komunikatívnosť
príjemný prejav

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom - lahôdky.

Adresa spoločnosti

Račianska 88B
831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto