Pridať inzerát

Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy

ALKIN, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišské Bystré
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívne zadelenie ( disponovanie ) získaných zakázok k vozidlu 95% náplň práce, získanie novej zakázky prostredníctvom internetovej databanky 5% náplň práce, zrealizovanie samotnej zakázky - preprava tovaru naším kamionom ktorý šoferuje vodič napr z Košíc do Linzu a pod.

Pravidelný slušný plat, mžnosť platového rastu, firemný notebook a mobil na súkromné účely, vianočné veľkonočné a pod prémie. Práca v mladom pohodovom kolektíve. Práca v kancelárii, zabezpečené obedy. Postupné zaučovanie ostatnými kolegmi v práci. Veľmi vítaný by bol dispečer s praxou:-)!

Informácie o výberovom konaní

Telefonicky dohodnúť termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Doprava
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikátívnosť so zákaníkom a vodičom kamiónu, orientácia v rámci EU práca s mapami Google maps. Veľká výhoda znalosť ruského/ukrajinského jazyka časť vodičov sú ukrajinci, máme ukrajinského disponenta, ale znalosť rus/ukrajin jazyka by bola výhoda.

Silná stabilná a dynamická dopravná a špedičná spoločnosť s tradíciou od roku 1991. Vážime si dobrých vodičov ktorý majú radi svoju prácu vodiča MKD, prácu si vykonávajú zodpovedne, vedia sa postarať o svoje pridelené vozidlo a sú ústretoví k práci. Taktiež šikovných komunikatívnych dispečerov ktorých baví vyťažovanie a plánovanie vozidla.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alkin, s.r.o.
Michalská 477/1
05918 Spišské Bystré