Pridať inzerát

Asistent/ka predaja - Alize fashion house (Eurovea)

Alize Fashion House, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacMzda 800 € brutto + odmena do výšky maximálne: 0,3 % z mesačných tržieb bez DPH generovaných na prevádzke v Bratislave
  • Termín nástupu: 01.02.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj luxusných odevov
- riešenie reklamácii
- práca s tovarom
- práca s registračnou pokladnicou

Práca pri 11 hodinovej smenej prevádzke (2 dni práca, 2 dni voľno)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti.
Po skončení výberu nebudú životopisy žiadnym spôsobom archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a slušné vystupovanie
- znalosť módy
- estetické cítenie
- komunikatívnosť
- znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý (komunikácia so zahraničnými zákazníkmi)

Alizé Fashion House je na trhu už od roku 2002, za tento čas sa stal najlepšou destináciou pre nakupovanie luxusných dámskych a pánskych značiek. Nájdete tu vždy tie najnovšie kolekcie značiek ako Valentino, Victoria Beckham, Vivienne Westwood, Brunello Cucinelli.

Dlhoročné skúsenosti, aktuálnosť, štýl. Aj to sú slová, ktoré vystihujú našu prácu, našu filozofiu počas každého dňa. Snažíme sa, aby sa zákazník stal našim hosťom, ktorému je dopriaty servis na najvyššej úrovni. Dbáme o to, aby každý náš zákazník mal pocit, že bolo o neho profesionálne postarané.

Alizé Fashion House ponúka módny zážitok. Ponúka svetoznáme značky s dlhoročnými tradíciami. Prináša kúsky z módnych mól, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdete.