Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe - obsluha deliacich liniek

ALFUN SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda po skúšobnej dobe od 1100 EUR/brutto. Po skúšobnej dobe mzda rozdelená na základnú + pohyblivú mzdu v závislosti od výkonu; dochádzkový bonus vo výške 100EUR/kvartál; 13.plat V prípade predchádzajúcich skúseností ako obsluha CNC strojov možnosť vyššieho platového ohodnotenie.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava materiálov k strojom na delenie, obsluha CNC strojov + vodného lúča, prijímanie výrobkov do systému, príprava hotových výrobkov pre expedíciu, inventúry zverených zásob

13.plat
dochádzkový bonus
práca v stabilnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Technické myslenie, ochota učiť sa nové veci, samostatnosť

Uprednostnení budú uchádzači s praxou na CNC sústruhu , fréze , vodnom lúči alebo inom CNC stroji.
Preukaz na VZV, žeriavnicky kurz a viazač bremien výhodou.

ALFUN Metal Service Center- líder na trhu, veľkoobchod, maloobchod - predaj hutného materiálu - farebné kovy, oceľ, nerez.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov