Pridať inzerát

Pozícia pre absolventov na obchodnom oddelení

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 050 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe horná hranica pohyblivej zložky bez obmedzenia
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ABSOLVENTI POZOR!
Skončili ste školu, užili leto a hľadáte prácu?
Ak ste komunikatívni, máte radi počítač aj auto, chcete sa učiť nové veci a spoznať nových ľudí, pridajte sa k nám.
Zdolajte prekážky a riaďte si svoju pracovnú dobu aj svoje príjmy. Pre nás je dôležité, že máte vôľu, etické správanie a zodpovedný prístup k povinnostiam.
Ponúkame príležitosť postupne rásť a stať sa v našej oblasti odborníkom.

Odmeny nad rámec práce OZ v zmysle odmeňovacieho poriadku
Možnosť zapojiť sa do jazykového kurzu
Príspevky zo SF pri pracovných a životných jubileách
Príspevky do DDS - III.pilier
Príspevok na regeneráciu pracovných síl
Možnosť používania motorového vozidla aj na súkromné účely po skúšobnej dobe pri splnených pracovných povinnostiach a zadaných úlohách

Uchádzači o pracovné miesto zasielajte elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu:
- štruktúrovaný životopis s fotografiou
- motivačný list, prečo je táto práca v našej spoločnosti to pravé pre Vás

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí najviac spĺňajú požadované kritéria.
Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termíny pohovoru uchádzačom oznámime vopred.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

je výhodou - komunikácia, marketing, polygrafia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívna znalosť cudzieho jazyka vítaná
• logické myslenie a predstavivosť,
• dochvíľnosť, komunikatívnosť, časová a priestorová flexibilita
• samostatnosť, dôslednosť, príjemné vystupovanie a vzhľad
• cieľavedomosť, zodpovednosť a vnútorná motivácia na prekonávanie prekážok

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Napájadlá 15
040 12 Košice