Pridať inzerát

Obchodný zástupca

AlfaPureo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacPlatový rozsah, všeobecne (to nechám na teba)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme :
hľadáme obchodného zástupcu na propagáciu a následný predaj našich produktov, ktorý má skúsenosti v oblasti obchodu a komunikácie so zákazníkmi na profesionálnej úrovni.

- Budeš denne cestovať po pridelenom regióne no dostaneš od nás osobné auto . Pri excelentných výkonoch možnosť automobilu aj na súkromné účely-
- Budeš denne komunikovať a dohadovať si stretnutia, tak potrebuješ byť komunikatívny a my Ti k tomu dáme firemný mobil.
- Reportovanie je základ dobrej administratívy a skvelých výsledkov a tak aj notebook bude súčasť Tvoje výbavy od nás.

Sme úspešná rodinná firma, ktorá berie podnikanie ako svoje poslanie za účelom pomoci širokému spektru zákazníkov -cez domácnosti ,menšie či väčšie prevádzky až po veľké priestory nákupných centier,hotelov a showroomov ...
Našou snahou je vytvoriť bezpečné, úspešné zároveň príjemne voňajúce ovzdušie v každej domácnosti či pracovisku. Vyvinuli sme unikátnu technológiu, ktorá spája aroma olej s dezinfekciou pôsobiacou priestorovo, čím sme priniesli na trh prémiový produkt s cieľom vytvoriť príjemné a bezpečné miesto pre život našich rodín a detí.
Chceme byť jednotkou na Slovenskom trhu v oblasti dezinfekcii a zároveň inšpiráciou toho, že aj dezinfekcia sa môže šíriť prostredníctvom príjemnej vône. Na šírenie povedomia o našich produktoch a ich následnú ponuku zákazníkom potrebujeme v každom regióne Teba, obchodníka s chuťou pracovať a nebáť sa výziev. Odmenou za Tvoju prácu Ti bude nielen skvelé finančné ohodnotenie, no taktiež dobrý pocit, že si medzi ľuďmi rozšíril povedomie o tom, ako spojiť príjemné s užitočným - žiť v zdravom a prevoňanom prostredí navzájom.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Čo od teba očakávame :
Nebáť sa vyraziť do terénu a osloviť zákazníka -je základ
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov (domácností aj firiem )
Prácu s existujúcimi zákazníkmi
Zodpovednosť za plnenie cieľov v danej lokalite
Aktívna práca v teréne
Nájsť informácie o potenciálnom zákazníkovi a zadať ich do CRM
Spoluprácu s marketingovým oddelením
Etiku, morálku a zodpovednosť ako súčasť tvojho charakteru
Práca vo Worde a Excel- nič náročné no základ musíš vedieť
Vodičský preukaz B a čistý trestný register.

Sme prvý na Slovensku, ktorý vyrobili unikátnu technológiu ,kde sa spája dezinfekcia s vôňou a luxusom. Máme vlastné laboratória a tak vieme promptne reagovať na potreby zákazníka. To , že naše dezinfekčné oleje majú svoje certifikáty ber ako samozrejmosť. O to ľahšie nájdeš zákazníkov a my ako firma stojíme za Tebou , aby si Ty mohol predávať vo veľkom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov