Pridať inzerát

Back office manager/ka

AlfaPro spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiacPráca je na polovičný úväzok 4 hodiny denne.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu na pozíciu back office kolegyňu/kolegu, ktorá/ý všetko vybaví a zorganizuje tak, aby každé oddelenie fungovalo bez problémov. Práca je na polovičný úväzok: 4 hodiny.

Náplň práce:
• Starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
• Prijímanie, organizácia a starostlivosť návštevy
• Komunikácia (telefonická, emailová, písomná, osobná) s klientmi, obchodnými partnermi a inými internými oddeleniami
• Vykonávanie asistenčných prác pre podporu jednotlivých oddelení
• Kategorizácia a archivovanie dokumentov v súlade s platnými nariadeniami zamestnávateľa
• Príprava podkladov pre účtovné a mzdové oddelenie (zakladanie, triedenie a kontrola dokladov), evidencia došlých faktúr
• Podpora HR administratívnej činnosti
• Zadávanie a kontrola dát v informačných systémoch a vytváranie reportov
• Zodpovednosť za písomnú a elektronickú korešpondenciu
• Obstarávanie kancelárskych potrieb a iných potrieb pre chod kancelárie
• Iná administratívna práca

Pozri si video ako to u nás vyzerá https://youtu.be/4fCg26t3fB4

Ponúkame:
• členovia tímu si môžu nakupovať IT tovar za veľmi výhodne podmienky
• MultiSport karta 70% hradených zamestnávateľom
• možnosť používať firemné vozidlá na súkromné účely
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• pracovné náradie je k dispozícii aj súkromne
• dovolenka nad rámec zákona,
• sick days
• bezúročné pôžičky
• pitný režim a snack na pracovisku
• spoločné raňajky
• stolný futbal

Samozrejmosťou sú pravidelné spoločné akcie, kde je kopec zábavy. Taktiež máme aj systém nefinančného odmeňovania za proaktivitu a prínosy, ktoré pomôžu celému tímu a našim klientom. Sídlime v nových moderných priestoroch, kde mame napríklad aj oddychovú miestnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Windows 10 - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Obchodná korešpondencia - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Asertívna komunikácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Iniciatívnosť a ,,common sense“ pre to, čo treba urobiť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a systematickosť
- Samostatnosť
- Príjemné priateľské vystupovanie a ochota
- Vodičský preukaz B a nebáť sa jazdiť autom po Bratislave aj s autom bez automatickej prevodovky

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Cely náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt