Technický konzultant (pre technologické riešenia, LEAN production, dopravniky)

AlfaCAD s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac2250 EUR pri plnení základného mesačného plánu Pre SZČO 15 % z obratu bez paušálu
  • Termín nástupu: inheď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj produktov a služieb v oblasti riešení štíhlej výroby, dopravných a manipulačných zariadení, ochranných zón...
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza a identifikácia potrieb zákazníka, základné technické poradenstvo
- predkladanie technických riešení a cenových ponúk v spolupráci s technickým oddelením
- zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov
- zber informácií o zákazníckej platforme, reporting

• motivačné bezlimitné ohodnotenie, závislé na dosiahnutých výsledkoch
• kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
• samostatnosť v organizovaní svojho pracovného času
• osobná podpora priameho vedenia
• pravidelné technické aj obchodné školenia a rozvoj samostatnosti
• v prípade veľmi dobrých výsledkov zabezpečený kariérny rast
• stabilita zamestnávateľa a istá budúcnosť v dobrom tíme
• kompletné materiálne zabezpečenie na výkon práce, možnosť pridelenia motorového vozidla a jeho využívanie na súkromné účely (po skúšobnej dobe)

Obchodník našej spoločnosti AlfaCAD s.r.o. je dlhodobým partnerom zákazníka, schopný poskytnúť mu v spolupráci so špecialistami technického úseku "riešenia" šité na mieru. Našim cieľom a cieľom našich zákazníkov je zefektívnenie výrobného procesu. Našim účelom je im v tomto procese pomôcť a zabezpečiť im zvýšenie efektívnosti a profitability ich výroby.
Práca obchodníka poskytuje veľa slobody ale aj zodpovednosti v organizovaní a plánovaní svojho pracovného času. Môžete sa oprieť o kvalitné vstupné školenia, priameho tútora a neskôr aj o priamu podporu najvyššieho vedenia. Najúspešnejším a dlhodobo zainteresovaným pracovníkom našej spoločnosti zabezpečujeme kariérny rast.
Po vyhodnotení došlých životopisov a zodpovedaní dodatočných jednoduchých otázok, budú pozvaní vybraní uchádzači na osobný pohovor do prevádzky spoločnosti v Šamoríne. Po absolvovaní osobného pohovoru bude do týždňa každý uchádzač písomne informovaní o jeho výsledku, vybraní bude následne pozvaný k podpisu vzájomnej dohody.
Zašlite nám prosím Váš životopis na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

• vytrvalosť a schopnosť prekonávať prekážky je výhodou, až podmienkou
• znalosť regiónu a potenciálnych zákazníkov je veľkou výhodou
• technické základy a zručnosti sú veľkou výhodou, prípadne technické myslenie nutnou podmienkou
• ochota veľa cestovať, komunikovať a riešiť potreby zákazníkov
• vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa a pracovať na svojom rozvoji
• obchodné skúsenosti s technickým predajom riešení sú veľkou výhodou

Spoločnosť AlfaCAD s.r.o. vznikla za účelom.„Pomáhať partnerom produkovať s profitom“.
To znamená - pomáhať zjednodušiť a automatizovať výrobné procesy, zefektívniť výrobu, zvýšiť bezpečnosť práce ako aj zvýšiť technologickú úroveň výrobných zariadení. Sme mladá spoločnosť s tímom profesionálov a bohatými skúsenosťami. Vyše 20 rokov skúseností ktoré sme nadobudli zúročujeme v prospech našich partnerov.
Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou dopravníkov a konštrukcií.
Našim obchodným partnerom poskytujeme:
-bohaté skúsenosti v oblasti vývoja výroby jednoúčelových strojov a zariadení
dodávky jednotlivých súčiastok technického charakteru
-vlastnú výrobu ako aj priamu spoluprácu s najlepšími dodávateľmi jednotlivých komponentov
-individuálne riešenia podľa požiadaviek a predstáv obchodných partnerov
-inovatívnosť ,kreativita, originalita, prispôsobivosť a otvorenosť voči novinkám
-vývoj a výskum – v oblasti medzioperačnej dopravy a optimalizácie v oblasti hospodárenia so spotrebným technickým materiálom
-komplexnosť riešenia pre celú infraštruktúru priemyselnej produkcie podnikov (počnúc od základných stavebnicových dielov až po kompletné výrobné zariadenia, automatizáciu a racionalizáciu výroby)
www.alfacad.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci