Pridať inzerát

Vedúci výrobnej logistiky ALFA BIO s.r.o.

ALFA BIO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica-Kremnička
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1300 EUR/mesiac základná mzda + mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 10%
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš LUNTER tím! Do našej spoločnosti hľadáme skúseného kolegu/ňu na pozíciu Vedúci výrobnej logistiky. Ak máte potrebnú prax a záujem o túto pozíciu, čakáme na Váš životopis.

Hľadáme toho, kto sa nadchne výnimočným príbehom značky, benefitmi výrobkov a rozvojovým potenciálom spoločnosti - už dnes sme druhým najväčším výrobcom TOFU v Európe!

Vedúci výrobnej logistiky bude zodpovedať za:
• Vedenie oddelenia, zamestnancov a zodpovednosť za plnenie cieľov
• Zodpovednosť za komplexný výrobný logistický proces
• Zodpovednosť za tok materiálu, jeho príjem, distribúciu do výroby a vo výrobe
• Zodpovednosť za chod a stav skladu
• Zabezpečenie včasných dodávok a spoluzodpovednosť za plynulý priebeh výrobného procesu
• Dohľad nad príjmom a vyskladňovaním materiálu v skladoch podliehajúcich výrobe
• Riadi a zodpovedá za pravidelné inventúry skladových zásob
• Navrhuje a optimalizuje procesy skladového hospodárstva
• Zodpovednosť za vozový park obslužnej manipulačnej techniky, kontrola ich stavu a nahlasovanie potreby opráv
• Práca v MRP systéme (IFS)

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame:
- prax vo výrobnej firme výhodou
- riadiace a organizačné schopnosti
- schopnosť práce pod stresom
- stotožnenie s firemnou víziou, misiou a hodnotami spoločnosti
- výborná práca s PC (najmä outlook, excel, word)
- veľmi dobrá zákaznícka orientácia
- samostatnosť, rozhodnosť a zodpovednosť

Firmu ALFA BIO, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 250 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v Európe.

Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Spoločnosť Alfa Bio patrí k popredným zamestnávateľom v regióne a svojim zamestnancom ponúka nadštandardné benefity. Staň sa aj ty členom nášho tímu! Viac o nás www.lunter.com .

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kremnička 71
97401 Banská Bystrica